«1...582583584585586...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Esküszöm Vicesebek vagytok mint a showder klub .
XXXXXXXXXD

Felhasználó
7 éve
Figyelj, ha rajtunk röhögsz, akkor ez azt jelenti, hogy magadon is, mert te vagy a nevetség tárgya.
Nem mellesleg, ha nem tetszik neked, hogy valaki a zsidó szót használja, az a te egyéni szociális problémád, senkit nem utasíthatsz arra, hogy ne használja.

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
7 éve
senkit nem utasíthatsz arra, hogy ne használja.
Én nem útasitotam senkit
Szépen megkértem Mindenkit (nem parancsoltam rá senkire).

Moderátor
7 éve
totál feleslegesen, ha nem hozol fel egy témát mindenki le fogja szarni addig teljes mértékben
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
Nem tudom, valami elo ismerosodtol lested, valami videostol, tumblrrol vagy redditrol - nem lehet megsertodni egy hetkoznapi szo hasznalatan. Ha ennyire narcisszisztikus vagy, mindenki mas nevetni fog rajtad. A zsido szo nem csunya szo (onmagaban), alapertelmezetten nem szidalmaznak vele senkit. Ugyanez igaz az amcsis niggerezesre, amivel parhuzamot vontal. Onmagaban nem csunya, de annak legalabb elvileg van tortenelmi hagyateka, ezert nem szeretik, ha masok hasznaljak. Vallasnal nincs ilyen. Ezek utan pedig, ha azzal jonnel, hogy a zsidosag nem vallas, hanem egy emberi faj kategoria (mint peldaul a hispanic, negro, stb), talan rasszistanak, vagy antiszemitanak kell hivnunk.

Szerk.: A fene, teljesen mas lett a vegere, mint amit ki akartam hozni belole. Szoval megegyszer, roviden: Nezz utana, valojaban mirol is beszelsz, mert nem tudom, miert tartod ezt meno dolognak, nem az.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Elit
7 éve
Arról amúgy meg ne is nagyon beszéljünk, hogy ameddig képtelen vagy egy mondatot is leírni helyesen, addig ne legyenek mások felől kívánságaid.

Moderátor
7 éve
Kiváncsi lennék kinek a multija vagy
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
Honnan veszed hogy bárkinek is a multija?
getbanner.php?n=Emerald13

Moderátor
7 éve
2 év alatt soha nem volt aktív se oldalon se játékban, és random beszól egy moderátornak?
Véletlenül se multi
Ye, sure
"procaptain 15:25:01 Kilép az oldalról"

Legutóbb szerkesztve Doxxy által

Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
2 év alatt soha nem volt aktív se oldalon se játékban, és random beszól egy moderátornak?
Véletlenül se multi
Ye, sure
Hát ja mondjuk lehet! :D
getbanner.php?n=Emerald13
«1...582583584585586...681»