«1...580581582583584...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Köszi

Felhasználó
7 éve
Megkérnék minden egyes játékost hogy többé a zsidó szó helyet az "izraelita" szót használja.
Köszönöm

Felhasználó
7 éve
oké, nem fogom többé a zsidó szót használni a zsidók megnevezésére

Legutóbb szerkesztve Dzsedzsi által


Felhasználó
7 éve
izraeliták did 9/11

Adminisztrátor
7 éve
Megkérnék minden egyes játékost hogy többé a zsidó szó helyet az "izraelita" szót használja.
Köszönöm

Nem feltetlenul izraelita szarmazasu senki, aki zsido. Mas dolgot jelent a ket szo. Ezert van ra ket kulobozo szo. Protip: Ha valamire ket szo alakult ki, nem veletlen. Altalaban arnyalatni a kulonbseg, de mindig van.

Felhasználó
7 éve
Nem feltetlenul izraelita szarmazasu senki, aki zsido. Mas dolgot jelent a ket szo. Ezert van ra ket kulobozo szo. Protip: Ha valamire ket szo alakult ki, nem veletlen. Altalaban arnyalatni a kulonbseg, de mindig van.
Èn nem azt mondom hogy minden zsido izraelita csak mivel onnan szàrmazik a valàs (kb ) ezèrt szerintem csak jóbb kiejteni azt hogy izraelita mintsem hogy zsidó
(Am. Csak ezèrt szólók mert én is zsidó vagyok [egy részben] és nekem olyan ez a szó ,mint amerikában a niger a feketéknél).

Legutóbb szerkesztve harcos_3 által


Adminisztrátor
7 éve
mivel onnan szàrmazik a valàs

Oh, akkor minden kereszenyt is izraelitanak kellene hivni? Oh boy, alig varom, hogy az orthodox barataim ezentul gorognek hivjam! Huh, asszem el kellene kezdjek minden buddhistat indiainak hivni. Ez szemelyes kedvencem, mert a legjobb barataim kozt is van buddhista, mostantol akkor csesztethetem, hogy a wcbe szarjon, ne ki az ablakon. Sot, belegondolva akkor a legtobb amerikait is europainak kellene hivni, mert keresztenyek. Az is mind zsido izraelita. Na persze minden neger afro-amerikai is igazabol kongoista. Bazzeg, a arra is rajottem, hogy mivel meg lettem keresztelve, en is zsido izraelita vagyok. Damn.

A lenyeg, ha nem esett volna le, hogy lehetsz buszke a szarmazasodra, de senki sem kivancsi ra. Ha az lenne az elsodleges beszedtemam, hogy mennyire buszke magyar vagyok, azt hinnek, hogy nacionalisa vagyok, vagy mi. Foleg amilyen fiatal vagy, tegy jot magaddal, es ne vidd bele az ilyen hulyesegeket a mindennapi eletbe.

Felhasználó
7 éve
Egy szó mint száz
Ha lehet ne használjátok ezt a szót pld.
Köszi

Moderátor
7 éve
dont be butthurt pls
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
Egy szó mint száz
Ha lehet ne használjátok ezt a szót pld.
Köszi

Addig fogok naponta irni vele egy posztot, amig fel nem nosz/ki nem nosz ebbol a hulyesegedbol. Csak oda fogom irni minden posztom vegere.

zsido
«1...580581582583584...681»