«1...576577578579580...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Ez az üzenet csak Teljesfrag-hez szól
Irni akkartam neked egy levelét de azt írta ki levagyok tilva(miért tiltotál le)?

Felhasználó
7 éve
De erre magadtól is rájöhettél volna.
Akkor tessék elmondom a részleteket: Bevallom, rájöttem magamtól is, csak az volt az érzésem, hogy hogyha szólok nekik, hogy játszanak minden nap, akkor az olyan lenne, mintha beleszólnék, hogy mit csináljanak. Én eddig csak 1 nek mondtam azt, hogy szerintem regisztráljon, (mert eredetileg nem volt regisztrálva), mert akkor tud medálokat szerezni, klánba belépni, stb. azt, hogy játszon minden nap, azt nem mondtam. Tehát tartok tőle, hogy azt beleszólásnak vennék, de jó ötletnek is tartom, mert akkor ahogy mondtad, lenne 4 emberrel több a játékban.

Legutóbb szerkesztve Emerald13 által

getbanner.php?n=Emerald13

Elit
7 éve
Miért szabályoznád a többieket, amikor azt mondtd, hogy ha szólsz nekik, jönnek. Az én osztálytársaim, meg haverjaim nincsenek oda már az ilyen játékokért, mert már 20-21 éves mindenki, de neked több esélyed van embereket szerezni, mint nekem. Csak szülj nekik, nem fog érte utálni senki. Mártirkodni se kell. :)

Legutóbb szerkesztve TheTattooedKoala által


Felhasználó
7 éve
Tudna nekem valaki segiteni?
Keresek egy (ingyenes) videofelvevö programot( amit ha lehet nem kell sokáig beállítani).
Köszi

Felhasználó
7 éve
Fraps és crack.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
7 éve
Miért szabályoznád a többieket, amikor azt mondtd, hogy ha szólsz nekik, jönnek. Az én osztálytársaim, meg haverjaim nincsenek oda már az ilyen játékokért, mert már 20-21 éves mindenki, de neked több esélyed van embereket szerezni, mint nekem. Csak szülj nekik, nem fog érte utálni senki. Mártirkodni se kell. :)
Én azt mondtam, hogy "Természetesen hogyha szólok nekik, hogy AZON A NAPON játszanak". Merthogy 1 napot kibírnak.
"nem fog érte utálni senki". Azt mondod? Na jó én hiszek neked, eddig csak azzal az eggyel tudtam beszélni (facebookon) meg majd a másikkal is beszélek, a másik kettőnek nincs facebookja, tehát velük majd személyesen beszélek.

Legutóbb szerkesztve Emerald13 által

getbanner.php?n=Emerald13

Elit
7 éve
Azzal, hogy felveted nekik, hogy játszhatnának naponta, vagy kétnaponta, azzal rosszat nem teszel, maximum nem fogadják meg, és nem játszanak sűrűn, de még mindig nem vesztettünk ezzel semmit, ha mégse jönne össze.

Felhasználó
7 éve
Visszaírt, az akinek írtam, hogy regisztrálhatna, és azt mondta, hogy "nem szereti a stickmant", én erre mondtam neki, hogy "de régebben szerette", és hát ugyebár vele is ugyanaz történt, mint a többi játékossal, hogy ráunt. De aztán azt is mondtam neki, hogy a kedvemért nyugodtan játszhatna 1 vagy 2 naponta.
getbanner.php?n=Emerald13

Elit
7 éve
Mindegy, ha szólsz embereknek, akkor már tettél a dolog érdekében.

Felhasználó
7 éve
Valaki át tudja nekem küldeni a sticktoolt?
ami a honlapon van, nem tudom letölteni.
/bocs, hogy ide írtam, nem tudtam máshova tenni ezt./
«1...576577578579580...681»