«1...528529530531532...681» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Szoval nem. : >

Felhasználó
8 éve
Lel most jöttem rá h az a Dömper akivel az örsön szoktam beszélgetni az az a Dömper aki a 2012es stickman bajnokságon is ott volt! :O :D
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
8 éve
De most kléni valászoljon ez után, mert a játék régi arculata topic-ban mondott valamit ami nem úgy megy ahogy ő írta nem tudta mért is kell példul egyeseknek 60 fps, mert nekem a monitotom ha nem kap minimum 60 fps-t akkor szaggat, de nagyon meg csúszik kép és a gép vételre meg azt mondom, hogy én nem vagyok olyan gyerek aki kap zsebpénzt és már 1 éve gyűjtök rá, de az nagyon sok egy normális gép.
Azért a szaggatás szót ne használjuk már akkor, amikor ha erősen figyelsz se tudod megkülönböztetni a képkockákat. Lehet, hogy ha nincs 60 FPS, már nem annyira folyamatos a kép, de 30 mellett még bőven élezhetően lehet játszani bármilyen játékkal.

Moderátor
8 éve
Tényleg van olyan, hogy ha nem kap max fps-t akkor extrában szaggat, bár nem tudom olyankor mennyi a valós fps.

Legutóbb szerkesztve speed által


Felhasználó
8 éve
Kléni te a szaggatás szót nem ismered gépek esetében, mert ha a játékban 90 fokot fordulok akkor a monitoron 3 felé szakad az m82 és ha az nem szaggatás akkor ez a szó nem létezik.
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Felhasználó
8 éve
Rakd újra a windowst.
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
8 éve
Tök mindegy, mennyit fordulsz. Az a lényeg, a te agyad mennyit képes felfogni, illetve a játék mennyire pontosan érzékeli a bemenetet, azt milyen gyorsan továbbítja azt. A stick esetében a továbbítás miatt az érzékelés gyorsaságának feleződése nem túl jelentős kiesést okoz. A te szemed meg nem fog tudni különbséget tenni 1 és 2 darab képkocka között 30 FPS felett annyira, hogy a miatt megérje egy funkciót kivenni.

Felhasználó
8 éve
Rakd újra a windowst.
A válaszom erre: Most raktam újra semmi nincs a gépen még driver se csak a windows az is sajátosan módosítva és úgy picit gyorsabb.
Tök mindegy, mennyit fordulsz. Az a lényeg, a te agyad mennyit képes felfogni, illetve a játék mennyire pontosan érzékeli a bemenetet, azt milyen gyorsan továbbítja azt. A stick esetében a továbbítás miatt az érzékelés gyorsaságának feleződése nem túl jelentős kiesést okoz. A te szemed meg nem fog tudni különbséget tenni 1 és 2 darab képkocka között 30 FPS felett annyira, hogy a miatt megérje egy funkciót kivenni.
Nem igaz, mert nem az én felfogásom és nem a stick hibája hanem a gépem és a monitoromé, mert voltam máshol egy gépnél ahol stickeztem és nem szaggatot 30 fps-el, mert olyan volt a monitor, de próbáltam másik géppel amin ment 150-fps-el és azon olyan simán ment, mint ahogy a kés viszi a vajat.

Legutóbb szerkesztve Yeti által

Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Felhasználó
8 éve
Wtf? Ha a gép szar, kevesebb FPS-t tud létrehozni. Ha 30 az FPS, akkor annyi, és nem kevesebb. Azt meg nem értem, hogy egy monitor hogy lehetne felelős ezért. Ha a monitor nem képes 30 FPS-t megjeleníteni, akkor 60-at sem fog tudni.

Moderátor
8 éve
xNe6fHA.jpg
«1...528529530531532...681»