«1...507508509510511...681» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Önpromotain vasárnap bitchezzzzzzZZZzzzz.
Amúgy szóval Tök Élet S lett a profilom.

Szép vers.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
Mi a véleményetek az ukrajnát szétromboló helyzetről?

u.i.: ha kérhetem normális válaszokat és semmi anyázást...
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Felhasználó
9 éve
Megint jön a politikai téma! Inkább az a durva, hogy embereket küldünk Iránba vagy a f. tudja hova! És már megint belekeveredünk egy háborúba!

Felhasználó
9 éve
Nevezheted politikai témának, ám ebben és sok más esetben is, Irán vagy Irak, emberek élete forog kockán. Akkor jobban fosik az ember, ha a saját bőrét viszi vásárra.
Csakhogy ha rokon vagy saját néped vész oda,ahelyett hogy egy pár mondattal elintézhető és tettekkel megpecsételt békét eszközölnének,akkor már te is másképp gondolkodsz. A politika a politikusoké.Pont.
Ukrajnában sok magyar is él, és nem csak ők vannak életveszélyben.
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Felhasználó
9 éve
Sok ártatlan ember szenved néhány zsidó politikus miatt..

Felhasználó
9 éve
A zsidózással akkor kezdődik a gond, amikor komolyan is veszik. Jellemzően a buta emberek hitvilágába tartozik bele, hogy a zsidók tehetnek arról, hogy szar a világ. Mondjuk ti a buta emberek minta példája vagytok, szóval good job.

Felhasználó
9 éve
OFF @The_Predator érdekelne a nézeted a zsidókról és a buta emberekről(PM)

Egy kimúlóban levő foszillis üzemanyag miatt,lásd Kuwait stb mekkora cécó van a világon. Nem ítélkezni akarok, mindössze véleményt nyílvánítok. Igaz, holmi fórumozástól nem változik semmit, ám azt már jónak vélem,hogy többen látják tisztábban, kevésbé pixelesen a monitort.
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Felhasználó
9 éve
Nem értem, miért olyan sok ember beszél a zsidókról, mint külön nagy társadalmi csoportról. Az, hogy az arabokról, vagy keresztényekről, vagy buddhistákról, vagy általában a többi vallás híveiről még megértem, de nekem ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy pl. a Jehova tanúi szerzetesrend hívői miatt rossz a világ. Messze nincs sok zsidó ember a világon, viszonylatokban, így nem hinném hogy nagyobb befolyást jelentettek volna a történelemben (mondjuk pont a magyarban), mint az arabok. A magyar történelemre gyakorolt hatás mértékrendekkel kisebb.

Moderátor
9 éve
Nézzetek egy videót youtubeon, hogy mire nevelnek egy zsidó gyereket, utána érteni fogtok mindent.

Felhasználó
9 éve
Neked még az offtopicban is sikerült offolni, gratulálok!
ikazán köfönöm, ilyet os csak én tudok :D
,,Motor az életem, s motor a végem..."
«1...507508509510511...681»