«1...503504505506507...681» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Kösz hogy frissítetted a memóriánkat miszerint amerikában is háborúztak (y).
Csak hogy nem a teljes lakosság volt ám ott, nagyrészt otthon elvoltak, az autók meg kit érdekelnek, az akkori googie, pin up, stb. stílusok + krómozott csíkok mindenhol sokkal menőbben néz ki mint egy mustang amit most is láthatsz.:P
Az 1954es Cadillac Eldorado szerintem sokkal szebb, vagy az első Chevy Bel Air
Akkor nem volt háború, de később, haltak meg amerikai katonák, mivel Japán nem akarta letenni a fegyvert, erre meg is kapta a két atombombát, Hirosima, és Nagasaki városra. (valahogy így kell írni azokat a ferdeszemű városokat). Oda írtam, hogy társai! Am meg, jobb lenne, a rendszerváltáskor élni, mert akkor mindenki happy, hogy az Erdélyben maradt nagynénit meg lehet látogatni! És a Dodge-k mindent ütnek, élen a Challanger-ekkel! :*

Legutóbb szerkesztve Stanley által

,,Motor az életem, s motor a végem..."

Felhasználó
9 éve
De neked csak az a lényeg hogy a kocsi gyors legyen, kinézetre akkoris verik a cápák :P
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Akkor nem volt háború, de később, haltak meg amerikai katonák, mivel Japán nem akarta letenni a fegyvert, erre meg is kapta a két atombombát, Hirosima, és Nagasaki városra. (valahogy így kell írni azokat a ferdeszemű városokat). Oda írtam, hogy társai! Am meg, jobb lenne, a rendszerváltáskor élni, mert akkor mindenki happy, hogy az Erdélyben maradt nagynénit meg lehet látogatni! És a Dodge-k mindent ütnek, élen a Challanger-ekkel! :*
A lényeg az, hogy az akkori átlag amerikai polgár teljes mértékben telibeszarta a háborút, mert nem amerikában zajlott. Ennélfogva ők élték mindennapjaikat boldogan

Felhasználó
9 éve
De neked csak az a lényeg hogy a kocsi gyors legyen, kinézetre akkoris verik a cápák :P
+ pont a tapadás Miseln gumikkal, de a cadi a hippik, és a nigák kocsija, a ford és TáRsAi a tehetősebbeké, és meg kell fizetni a minőséget! :)
A lényeg az, hogy az akkori átlag amerikai polgár teljes mértékben telibeszarta a háborút, mert nem amerikában zajlott. Ennélfogva ők élték mindennapjaikat boldogan
De ha.... inkább nem mondom, nem akarok belemélyedni az akkori politikába, a szélsőséges helyekre
,,Motor az életem, s motor a végem..."

Felhasználó
9 éve
Lehet egy kocsi jó minőségű akkor is ha nem 93458959437935453 kvantiliárd dollárba kerül, pl. neked az izomautó a minőségi, nekem más.
Ha a ford a tehetősebbeké, akkor miért a cadillac a drágább?:P
Ha az 50es évekről van szó akkor nem nagyon lehet az a nigák kocsija, hippiké főleg nem, az amúgy is a chevy impala volt

Legutóbb szerkesztve Doxine által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Azért drágább, mert valószínűleg az eladó gyenge matekos volt, és nem a számolás volt az erénye! A többi marha meg követte a példáját! Éés voltak khmm... volt 1-2 olyan néger aki nem, gürizett nonstop, és elég mannyja volt egy cadira!

Felhasználó
9 éve
Nem szeretem a "kocsi témát" beszéljünk másról! Most!

151.gif

Moderátor
9 éve
REPORTREPORTTEEMO

Felhasználó
9 éve
Azért drágább, mert valószínűleg az eladó gyenge matekos volt, és nem a számolás volt az erénye! A többi marha meg követte a példáját! Éés voltak khmm... volt 1-2 olyan néger aki nem, gürizett nonstop, és elég mannyja volt egy cadira!
Az eredeti árat írtam nem azt hogy mennyibe kerül most
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Mind egy akkor is sok volt!
«1...503504505506507...681»