«1...502503504505506...681» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Te vagy Popeye
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
9 éve
Én a főtt brokkolira kezdek ráfüggni. No vicc. Meg az awp_indiára.

Felhasználó
9 éve
A swing mindig is zseniális zene volt. Ha választhatnék, hova és mikor szülessek, 100%, hogy a 30-as évek Amerikája lenne. Besétálhatsz bárhova cigivel a szádban, mindenki ki van öltözve az esetek többségében, nem emós meg szvegpávagecikkel teli a 20 év alatti generáció, a bárokban swing szól, együtt isszák az emberek a scotch-ot meg a whiskeyt. Kissé klisés, de imádom.
Na mind1 oda próbáltam kilyukadni, hogy én "dábsztepes gyerek" volnék és attól még, hogy az a kedvenc műfajom, nem leszek műveletlen. Attól, hogy szánt szándékkal elutasítom az irodalmat, amit rám sóznak, mert szerintem haszontalan és unalmas? Egy picit. Attól, hogy rühellem a magyar zenék 99,99%-át, mert káromkodni és úgy kinézni klipekben mint egy surmó cigány, meg hang nélkül vernyákolni én is tudok? Talán. De attól, hogy dubstepet hallgatok, kurvára nem leszek műveletlen. Tudom azt amit tudnom kell, meg ami érdekel, semmi fölösleges.
Persze. Nem Irodalmi, vagy kúltúrműveletlenségről beszéltem, hanem a zenei úgymond szerintem "alap" zenékről, mert illik szerintem ismerni ilyen zenéket, amiket linkeltem. Ebben a korban igen, más az alapvető zenei ízlés, nem is mondtam hogy minden dábsztepes ember műveletlen tajparaszt nem olyan jártas régebbi slágerekben/klasszikusokban, hanem hogy nagyrészt az csak.
(...) egy kis éji zene. nagyon retro én nyertem
Az én kedvenc komolyzenei klasszikusom

Legutóbb szerkesztve TSUNAMI által


Felhasználó
9 éve
Awp_India az jó :p

Felhasználó
9 éve
Harmincas évek, nem gondoltál a II.vh-ra? Vagy az utána következő hidegháborúra?! Meg a 70-80 as évek a legjobbak, gondolj bele ,Ford Mustang és társai!
,,Motor az életem, s motor a végem..."

Felhasználó
9 éve
Most nem a Sztálini terror okairól és a kubai rakéta válságról beszélünk.:l

Felhasználó
9 éve
Harmincas évek, nem gondoltál a II.vh-ra? Vagy az utána következő hidegháborúra?! Meg a 70-80 as évek a legjobbak, gondolj bele ,Ford Mustang és társai!
Kösz hogy frissítetted a memóriánkat miszerint amerikában is háborúztak (y).
Csak hogy nem a teljes lakosság volt ám ott, nagyrészt otthon elvoltak, az autók meg kit érdekelnek, az akkori googie, pin up, stb. stílusok + krómozott csíkok mindenhol sokkal menőbben néz ki mint egy mustang amit most is láthatsz.:P
Az 1954es Cadillac Eldorado szerintem sokkal szebb, vagy az első Chevy Bel Air
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Kösz hogy frissítetted a memóriánkat miszerint amerikában is háborúztak (y).
Csak hogy nem a teljes lakosság volt ám ott, nagyrészt otthon elvoltak, az autók meg kit érdekelnek, az akkori googie, pin up, stb. stílusok + krómozott csíkok mindenhol sokkal menőbben néz ki mint egy mustang amit most is láthatsz.:P
Az 1954es Cadillac Eldorado szerintem sokkal szebb, vagy az első Chevy Bel Air
DAMMIT Megelőztél :'(

Felhasználó
9 éve
Inkább húszas évek vége, 33 után nem volt egy szép hely 'MURICA, legalábbis az átlag polgár számára.

Felhasználó
9 éve
You must be fun at parties :c Fucsku pls
Amúgy még a 40-es évekig jóvót' 'MURICA, utána lett ratyi. Mikor elkezdték nagyban a drogokat, meg hippis cuccokat, meg felvásárolták az átlag négerverő rasszista családok házait és plázásítottak mindent.
«1...502503504505506...681»