«1...483484485486487...681» Új üzenet

Moderátor
9 éve
A szintaxisa miatt nem csak többet kell gépelni, hanem átláthatatlanabb is. Ami egy jó érv még, hogy nincs túl sok korszerű library hozzá. Igazából főképp azért, mert a mondjuk a c++ tapasztalattal később többre mész, több tutorial, segítség is van hozzá mint pascalhoz. De felőlem toljad, annyira nem gáz.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
9 éve
Holnap jó lesz bics.
Ha holnap sem jó akkor szólj újra, bics.
Ha holnap sem lesz jó, szóljatok.

És akkor Kléni törli megint mindenkiét, és nem lesz többet baja senkinek hogy rosszul számol az oldal! :D :p
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Valaki..segítség kéne
Az nem számít garanciálisnak ha véletlen rátérdeltem a fejhallgatóm vezetékére és elszakadt? (ott ahol kettő vezeték egymásba kötődik) És ha nem, valaki esetleg tudna valami kamuszöveget amivel használni tudom a garanciát? képet is tudok esetleg küldeni róla ha valaki olyan kedves lesz és segít nekem, előre is köszi

Felhasználó
9 éve
Ha normális helyen vetted, akkor garanciáztatják. De egyébként meg is forraszthatod/vehetsz hozzá új kábelt.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
lol nem életképtelen vagyok, csak nem értek ezekhez.. bár ha neked ez jelenti az életet...

10872147_770649169672374_1117065521_n.jpg?oh=7c219c92b90a993929b92d80415a4e95&oe=5491D675&__gda__=1418774821_d1341aa3feaad0a2d20f55eaab382720
de amúgy meg akkor ezzel mit tudok kezdeni? mi az a forrasztás egyáltalán?xdd

Felhasználó
9 éve
Megkérdezed otthon, hogy van-e forrasztótok, azt bedugod a konnektorba, kell hozzá forrasztóón és összeforrasztjátok külön-külön a kábeleket (mondjuk ezeket a műanyaggal bevont vékony rézszarokat nehéz lesz). Utána meg ragasztó, szigszalaggal bevonod úgy, hogy ne tudjon később megtörni.

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
Pár éve fülhallgatót úgy oldottam meg, hogy lefejtettem róla a gumiborítást és ahol szakadt volt, ott pár rétegben telecsavargattam alufóliával, majd azt fekete szigetelőszalaggal. :x
Ideig-meddig eltartott.. hmm.

Moderátor
9 éve
Most egy kábeltoldást komolyan forrasztani akartok? neeee
Le kell csupaszítni a végeket, összetekerni, majd egyesével szigszalagozni, és a végén is egybe az egészet csá.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
9 éve
Hectorpls ők szeretik a kihívást xd
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Moderátor
9 éve
Reklám
de azér a linket otthagyod Dx
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..
«1...483484485486487...681»