«1...475476477478479...681» Új üzenet

9 éve
ESEC-en mindenképpen továbbjutottak volna.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
9 éve
Plusz az atx szinte bárkit sponzorál,
Mi az az ATX? Én még leragadtam ott, hogy az ATX az egy PC-s szabvány, de lehet mást is jelent.

Egyébként valaki nem tolja itt a Fruity Loopsot? Próbálok tutorialok nélkül tanulni egyelőre, de már az elején vannak olyan alap dolgok, amiket nem tudom hogy kéne csinálni (pl. a trackeknél a hangerő szabályzása, csak egy bizonyos sample effektezése meg ilyesmik).

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Moderátor
9 éve
warrior12, ez büntetendő. Szponzorál téged az atx?

Felhasználó
9 éve
Az Atx tul képpen ilyen műszaki cikkeket ill. elektromos cuccokat árusít (Gondolok itt a mósógép stb)?
megnyitod a linket. ATX Computer -> Szerinted mit árulhat?

Legutóbb szerkesztve Doxine által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
warrior12, ez büntetendő. Szponzorál téged az atx?
Igen, onnan van az ozonom tehát, hivatalosan már kifejthetek róla véleményt 1 forumon, és linkelhetem :D
A rage st egy jó füles nem azért mert jól szól hanem mert stapabíró... így már jobb?
de hogy mondjak valami komolyabbat hyperx. :D

Legutóbb szerkesztve Kintsze által

"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
9 éve
Csodás nap volt a mai, hogy tegan este 8-9 óra óta szakad az ónos eső, és még most is, 17:00-kor is esik. Reggel az utolsó hévvel (7:06) még el tudtam menni suliba, de a délután már kacifántosabb volt. Reggel a hév 40-50 km/h-val ment végig 13 km-n, ráadásul a felsővezeték szikrázott mint a tűz. Délután fél órát várom a hévet haverommal 3 óra körül, erre kiderül hogy pótlók járnak Gödöllő és xy között (Xy=Lakhelyem mint település, ezért nem osztom meg.) Jött a pótló fél négy körül, és ott, ahol felszálltunk, ott állt vagy 15 percet, mert a lámpa elromlott. Miután megjavították elindultunk. Aztán jött a kaller, kérdezősködtünk, mondta, hogy azért nem járnak a hévek, mert leszakadt a felsővezeték, és a sínek meggörbültek a két távolság között, ahol nem járnak a hévek. Úgy durva 1 óra alatt megtette a Hév-pótló a közúton mért 9-8 km-s szakaszt. Az utak meg le vannak fagyva mindenfele, fák dőltek ki stb..

Tehát ha reggel is ez lesz a helyzet, akkor lehet itthon maradok .(Mert nekem a kedd az k*rva könnyű--> 7 órámból 5 ilyen rajzhoz hasonló erőséggü, 1 Földrajz, amin összefoglalnánk, tehát plussz dolog, hogy nem kell tanulni, és a legeslegjobb az egészben, hogy minden nap van egy 1 órás ebédszünetem hahi. :3 )
Orgnl StanderMan multiaccount.

Felhasználó
9 éve
Az Atx tul képpen ilyen műszaki cikkeket ill. elektromos cuccokat árusít (Gondolok itt a mósógép stb)?
Ezek szerint számteches viszonteladó.
@Rokosovsky
Durva helyen lakhatsz.
Amúgy nyugodtan leírhatod hol élsz, tudtommal a Stickman Offtopicot még az M3 is veri nézettségben. Nem fog lelepleződni sötét titkod, ha 10 ember megtudja hol laksz.

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
Gödöllő és xy között (Xy=Lakhelyem mint település, ezért nem osztom meg.)
Nehéz ám kitalálni, hogy kerepesi vagy. :D

Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
9 éve
Nehéz ám kitalálni, hogy kerepesi vagy. :D
Hát aki olvas híreket... :p
Dendo egy 12 évest meg tudok verni, mert 2-vel több vagyok fuck logic. >.>
«1...475476477478479...681»