«1...434435436437438...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Csak hogy tudd, én töröltem. De tévedni emberi dolog.


Felhasználó
10 éve
menjetek már innen a fos poénjaitokkal a humortopicból, nem látjátok, hogy itt vita megy? noobs.
Szétfejem a baszodat :P
Jahopsz nem most :P, mert mennem kell enni, mert még friss a dasírt :3

Felhasználó
10 éve
nőjé nagyra disznyó
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
10 éve
Valaki megmondaná, hogy mi a rák történt az utóbbi napokban/hetekben? Mi a szar, hogy ilyen noname kis taknyok tele offolnak mindent, meg mindenkinek beugatnak? (Nem is csodálkozom már, hogy a régiek közül alig van itt valaki.) Vagy akkor most már ezt szabad? Vagy ez nekik a karácsonyi ajándék? mert eléggé irritáló.
.

Felhasználó
10 éve
hát látod, a kis pöcsök nagyon elhitték. bezzeg ha moderátor lennék..
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Szabeszt moderátornak!
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Moderátor
10 éve
Valaki megmondaná, hogy mi a rák történt az utóbbi napokban/hetekben? Mi a szar, hogy ilyen noname kis taknyok tele offolnak mindent, meg mindenkinek beugatnak? (Nem is csodálkozom már, hogy a régiek közül alig van itt valaki.) Vagy akkor most már ezt szabad? Vagy ez nekik a karácsonyi ajándék? mert eléggé irritáló.

Mert eddig sosem történtek hasonló dolgok, tényleg. :P Mindig is voltak ilyen kis beképzelt beugatós csírák, csodálkozom, hogy ennyi idő után most tűnt csak fel. :D
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Vagy ez nekik a karácsonyi ajándék?
Inkább nekünk.

Felhasználó
10 éve
Nem most tűnt fel, csak eddig szó nélkül ki lettek baszva.
.

Felhasználó
10 éve
Remélem,hogy ez csak valami ideiglenes szünet,és januárban kegyetlenül lesújt rájuk a Bann Hammer... Ugye így lesz?
minden rossz
«1...434435436437438...681»