«1...412413414415416...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Minden bizonnyal senki sem olyan igénytelen, mint te, nem hazudozik, és megtanulja rendesen kezelni a PS-t, majd készít magának egy rendeset.

Felhasználó
10 éve
Mindegy, aki tud küldjön.
Cornholio: "Már körvonalazódik a neved a Szégyenfalon :D"

Felhasználó
10 éve
Everest Ultimate. Azon belül meg az alaplap vagy az SPD részen. De ha belenézel gépházba, a ram(ok) oldalán általában fel vannak matricázva a tulajdonságok.
köszi :D

Felhasználó
10 éve
Kreativitás mindenképp. Én még a profi rétegkezelést is megoldottam egy rétegkezelést nem támogató programban.
EDIT: A ceruzát is javaslom, csodákra képes egy kis grafit meg papír, a színezést meg gépen is megoldhatod meg az utómunkákat.

Legutóbb szerkesztve BOT26 által

dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
Switch PhotoScape-et használ, de szerintem azt is ismered.

Igen de olyan képeket hogy csinál?
Cornholio: "Már körvonalazódik a neved a Szégyenfalon :D"

Felhasználó
10 éve
Aha, csiklónak meg fitymája van...
Lehet, hogy te elhiszed, hogy márpedig az réteget tud kezelni, de ha nincs beleépítve a programba, akkor ettől még nem fog ténylegesen rétegeket kezelni. Ez olyan mint a 2x2=5, beléd nevelhetik, hogy márpedig az 5, de attól az még a valóságban 4 marad, szóval további szép álmodozást a kreatív világodban.

Oké, nem is arra gondoltam, de alap szinten meg tudtam oldani hogy a rétegkezelést szinte teljesen pontosan helyettesíteni tudjam.
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
Istenem te antitalentum, youtube-rol meg nem hallottal?!
Ha beirod, hogy PhotoScape tutorial, kidob neked 1000felet.
Nem masokat kene farasztanod az ertelmetlen kerdeseiddel, hanem egy kicsit gondolkoznod, hogyha egyszer be van vezetve a net hasznald is.
smokeee_www.kepfeltoltes.hu_.png
ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐॐ ॐ ॐ ॐ ॐ ॐ

Moderátor
10 éve
Aha, csiklónak meg fitymája van...
Lehet, hogy te elhiszed, hogy márpedig az réteget tud kezelni, de ha nincs beleépítve a programba, akkor ettől még nem fog ténylegesen rétegeket kezelni. Ez olyan mint a 2x2=5, beléd nevelhetik, hogy márpedig az 5, de attól az még a valóságban 4 marad, szóval további szép álmodozást a kreatív világodban.

Rajzol egy vázlatot -> Megrajzolja a rendes képet -> Törli a vázlat maradványait.

Gondolom így értette, legalább is *fél-laikusként nem tudok más alternatívát. :D

*háromnegyed

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
10 éve
A rétegkezelés csak egy lehetőség, nem kötelező dolog. Szerintem is egyszerűbb layereket használni, de van, akinek kényelmesebb, ha egy oldalra rajzol mindent. Ez teljesen stílusfüggő.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
kléninek most igaza van:DD
*még mindig.
«1...412413414415416...681»