«1...410411412413414...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
[GM]Hardwell
@DevastatoR: Az oldallal neki kéne foglalkozni.
6 perce
DevastatoR
@Zeynos: Mert nincs frissítve a mostani verzióhoz, de a 2.4.6-os sticket nem lehet letölteni, ezért lenne jó ha le lehetne, azonban klénit nem igazán érdekli a probléma. :/ mért érdekelné,az nem az ő dolga karbantartani,
7 perce

Lázong a népem. :\ Most mit tegyek?

ADÓNÖVELÉS!

Felhasználó
10 éve
Annyira nem zavar a dolog, mivel úgysem szoktam a fórumon írogatni, de ha 1 egy soros, nem sértő offért kapok egy 4 napos büntetést, akkor ennyi erővel például ők is kaphatnának perma bant, mert súlyosan sértik a közízlést:
Inkább állnál elő azzal, hogy semmiért nem kell neked pontokat adnunk, minthogy nevetséges kifogásokat keress másokban, és megpróbálod cáfolni az egyértelmű dolgot.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
10 éve
Megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is. Ez Nagy Bandó még abból az időböl, amikor a maszoposok-fideszesek kiszesek-mszmpsek voltak. :)
100 év múlva ez lesz az etalon. :p

Moderátor
10 éve
Ha a tehenem megdöglött, dögöljön meg a szomszéd ... Nem szabad itt elaprózni a dolgokat.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
10 éve
Kléni tanár vagy?
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
1456694_536941483055478_1710294099_n.jpg

Felhasználó
10 éve
Jól van, csak néha nem etszik a csrendszer.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
10 éve
Regebben mar volt errol szo, de mar nem emlekszem mi volt... szoval az lenne, hogy hogyan tudom kideriteni h ddr1 -es vagy 2es ram kell a gepembe?

Moderátor
10 éve
Everest Ultimate. Azon belül meg az alaplap vagy az SPD részen. De ha belenézel gépházba, a ram(ok) oldalán általában fel vannak matricázva a tulajdonságok.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Ezt ki tudja hol lehet generálin ebben O.o? http://logopond.com/
Cornholio: "Már körvonalazódik a neved a Szégyenfalon :D"
«1...410411412413414...681»