«1...376377378379380...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Günther.
hmmmmmm :3

Felhasználó
10 éve
Igen náci vagyok, bevallom...xd
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Szerinted komolyan gondolom? Mert akkor határozottan el vagy tévedve.

Felhasználó
10 éve
Szerintem komolyan, mert egy here vagy >.>

Felhasználó
10 éve
Önmagad lényegét. A kuki, puni, cici stb. szintről tovább lehetne lépni! Ezt az állatok is tudják ösztönösen szexuális felvilágosítás nélkül.

Felhasználó
10 éve
Csak az azzal jár, hogy a magadfajta tarackot is kiirtom. Ha állítólag ember vagy, akkor légy ember! Ne követeld magadnak azt a jogot, hogy civilizált állat legyél, mert megkapod (nem tőlem), és nagyon fájni fog.

Felhasználó
10 éve
Nem véletlenül írtam rád a tarackot, ami gyomnövény. (Ha biológiából tovább látnál a faszodnál - nem kellene egocentrikusnak lenned, akkor ezt tudnád.) Élősködik, haszna semmi, és szaporodik, mint a rejtett erőforrás. Ugyanúgy pofátlan, szemtelen, és a jogait hangoztatja, és életteret követel magának akár csak te.

Felhasználó
10 éve
y u do dis?
Igen, omega.

Felhasználó
10 éve
Love :p (10kari)
D0Orbry.png

Felhasználó
10 éve
Ezek ám oltások.;)
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."
«1...376377378379380...681»