«1...364365366367368...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
téged mindenki basztat nem mindegy?xd

Felhasználó
10 éve
Mi a fene bajotok van, hogy az utóbbi hetekben divattá vált, hogy basztattok engem? Féreg van a seggetekben? Jobb lenne, ha még időben befejeznétek.

Nem akarok kötekedni de, minden faszságér kibannolsz/kitiltasz játékosokat, ha szeretnéd egy kicsit is őket, szeretnének, de aki megérdemli avval semmi baj, de ha valaki segít valamiben, mi van?
bann.
Ugyanúgy teszel majd most is velem, tiltás vagy bann. :)

Felhasználó
10 éve
Mi a rákért nem tudsz válaszolni klénike?:D


Felhasználó
10 éve
Jellemző. Igazad van, mindig jogtalanul tiltok ki mindenkit, élvezetet lelek abban, hogy téged is kitilthatlak 3 hónapra. Gratulálok, ez aztán a logika. Kérlek, legyél olyan szíves, és mutass legalább 1 jogtalan büntetést a szégyenfalról.
Mi a rákért nem tudsz válaszolni klénike?:D
Menj már a hülye kérdéseddel a fenébe. Tudod nagyon jól, hogy miért adtam két hónapja büntetést. Ha megint szórakozni van kedved, kaphatsz megint.

Felhasználó
10 éve
Hát drágaszágom kurvára nem tudom, biztos megijedtél. :D:D

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
10 éve
Pl:Már nem is tudom miért, de valaki azt mondta neked hogy lusta vagy kijavítani az átlagpontot és ki is bannoltad.

Felhasználó
10 éve
Szabeszt fórummoderátornak! kléni felett eljárt az idő, átment pszichiáterbe. Ide pedig egy véreskezű hóhér kell!

Felhasználó
10 éve
Hát drágaszágom kurvára nem tudom, biztos megijedtél. :D:D
Azt hittem, egyértelmű, hogy egy vibráló vacak képet nem kell belinkelni a fórumra, miután töröltem kétszer. Te is nagyon jól tudod, hogy ilyennek itt nincs helye. Ha nem, a hiba benned van.
Pl:Már nem is tudom miért, de valaki azt mondta neked hogy lusta vagy kijavítani az átlagpontot és ki is bannoltad.
erre gondolsz? Egyértelműen bele van írva a szabályzatba, hogy hagyják ránk a hibák javítását. Erre jön, és beleír egy nagy hülyeséget. Teljesen korrekt a büntetés.
Minden esetre nem azért írtam az eredeti üzenetemet, hogy megint átmenjünk a "jajjdeigazságtalankléni" témába. Ezt már milliószor leírtuk, nem fogom még egy alkalommal bizonyítani nektek, hogy miért büntetek meg valakit. A kérdésem sem az volt, ki anyáz engem azért, mert jogtalanul tiltottam ki, hanem miért kezd el 30 ember engem csesztetni, miért akarnak minden áron büntetést kapni, miért kapok anyázó levelet, és minden mást?
Szabeszt fórummoderátornak! kléni felett eljárt az idő, átment pszichiáterbe. Ide pedig egy véreskezű hóhér kell!
Lassan kénytelen leszek rád hallgatni.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Moderátor
10 éve
Nem akarok kötekedni de, minden faszságér kibannolsz/kitiltasz játékosokat, ha szeretnéd egy kicsit is őket, szeretnének, de aki megérdemli avval semmi baj, de ha valaki segít valamiben, mi van?
bann.
Ugyanúgy teszel majd most is velem, tiltás vagy bann. :)

Igazából inkább azon csodálkozom, hogy miért csak ilyen kevesen kaptak kitiltást, legalább látványosan növekedne az értelmi szint, ami jelenleg nagyon hiányzik.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Tudod, hogy régebben felnéztem rád és tiszteltelek, de elmehetsz te a rákba, az ilyen faszságaiddal!
Én akarok új mogyoró lenni :(
«1...364365366367368...681»