«1...359360361362363...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
ezért nehogy felvágd az ereidet, már azzal is sokat segíthetsz magadon és a fórumozókon, ha nem azonosulsz az általad felvett kretén szereppel.
Nem is próbálok, és nem itt, hanem Dendo aláírásában élem ki magam legfőképoen.

Felhasználó
10 éve
Végre újra szokásos nevem van :D

Felhasználó
10 éve
Már megint Massa? Jóválasztás :DDDD
♥.!

Felhasználó
10 éve
Végre újra szokásos nevem van :D
Hihetetlenül eredeti név, eddig nem is gondoltam rá.
:D

Felhasználó
10 éve
Fuk yu Dolan
♥.!

Felhasználó
10 éve
Fuk u Fles.

Felhasználó
10 éve
5743FB68DD208618396413BDBD984B57FA44C6CC


Ez de nagy. ;D ;D :D
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Hogyan ne lázadjunk fel a kléni nevű szörny ellen:
büntipont írta
szeva kléni!tudtad hogy buzi göcsög vagy?nem?na most már tudod!:) halehet sok büntipontot küldjj!!!!!!!!!!!!!
büntipont írta
óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó.dekár. bazmeg küldj már büntipontot te fogyi!
büntipont írta
elolvastad már mi van az üzifalon?
büntipont írta
mondok neked valamit:te egykurva,geci,fasz,fogyatékos,göcsög,buzi,kibaszott admin vagy.nincs másdolgod mint a szar fórumot bámulni?de ez még semmi:az anyád kurva!!!
büntipont írta
na és.azért vagy szar admin.mert a üzifalon már minden szabálytelkövettem.és még egy bünti pontom sincs.
büntipont írta
nem.büntetőpont:0 kabb be!
büntipont írta
egyébként mi a bünti?
büntipont írta
segíts.én egyben sonyxperia is vagyok.csak úgy döntöttem,hogy az egyikkel (sonyval) játszom,a másikkal a szégyenfalon legyek az első.kérlek segíts!!!nem tudok belépni sonyxperiával.azt írja ki hibás felhasználónév.
büntipont írta
kérlek vissza tudod tenni?
büntipont írta
honnan tudtad hogy sonyxperia a másik accom?
büntipont írta
lennél szives olyan egy óra múlva engem is törölni?sonyxperia nélkül nincs értelme ennek az accnak.
büntipont írta
megérdemlem hogy kitörölted sonyxperiát.da a barátomat,zombiharcos2000-t miért törölted ki?
büntipont írta
hogy érted hogy hozzám tartozik?az nem az én accom!csak osztálytársam,barátom,klántársam(volt),ennyi erővel maga a klánt is törölheted,hisz én vagyok a toborzója.

Felhasználó
10 éve
A szövegkörnyezetből kitűnik, hogy az ilyen pöcsökkel te leállsz levelezgetni. Te beteg vagy (sőt "g /sic!/öcsög/)! :)

S Z A B E S Z T_F Ó R U M M O D E R Á T O R N A K! "csak egy napra, csak egy napra" küldje el őket a...

Felhasználó
10 éve
Ha szabesz fórum moderátor lenne akár csak egy napra, akkor az MLP ellenes és balfasz gyilkoló alfórum keletkezése se lenne rejtély..
«1...359360361362363...681»