«1...333334335336337...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
http://www.mit.bme.hu/system/files/oktatas/targyak/8607/IA10-OperaciosRendszerek.pdf Tessék, ha ettől boldogabb vagy. A google okos, 1,5 sort kellett csak bemásolni.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
Most következik a "Stickman szappanopera" sorozatunk 136931. része. Dőljenek hátra, és élvezzék a most következő előadást!

Moderátor
11 éve
Most miért kell plágiummal vádolni szerencsétlent? Már 2 hete is kiderült, hogy mekkora informatika tudással van megáldva, én szerintem a BME-s .pdf fájlt is ő írta.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
@Szappanopera
Brazilizátor :D
ez csak egy reklámnak tűnő dolog, de valójában nem az

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
igen, a legutóbbi stickman szappanoperánál is belinkelted.

Felhasználó
11 éve

1. rész

Ezzel kockára teszi a kapcsolatát ami közte és Sunny között alakulgatott. Firzen és patrikherceg összeköltöznek. Adás közben egy fegyverrel szegeződik Treb fejének. Szabesz megkéri Rőzike barátját, hogy legyen az apja ügyvédje. Ellenőrzi az ügyvédnél, hogy a kislány apja aláírta-e a hivatalos papírt, hiszen lánya fiatalkorú.

2. rész

Szabesz végleg az abortusz mellett dönt, de Spanczy és womi le akarja beszélni róla. Treb a rendőrség kezére kerül ártatlanul. Banán érkezésének a Di Carlo családba messzemenő következményei vannak, amelyekből a legfontosabb, hogy megismeri élete szerelmét, és rájön, hogy nem árva, ahogyan azt eddig hitte. ricsi12alma megnézi a felvételt. Admin közli vele, hogy anyja otthon maradt, mert rosszul érzi magát, de hazatelefonál, majd kihallgatja Admin beszélgetését Cakkoval, akiről kiderül, hogy két éve szabadult a börtönből.

3. rész

Mikor visszatérnek, Bolint meghal, még mielőtt bemutathatná ifjú feleségét családjának. Treb és Banán összebeszélnek, hogy másnap reggel titokban elutazzanak. A rendőrség megtalálja a kokaint, és patrikherceg kénytelen Treb bűnösségében hinni. Fegyvere az erőszak, amitől akkor sem riad vissza, ha vágyainak célpontja éppen egy védtelen, gyenge nő. Bolint úgy érzi, mindenki elárulta őt, csak Admin tart ki mellette.

4. rész

Amikor kiderül, hogy Bolint rákos és már csak néhány hónapja van hátra, teljesen megváltozik az élete. Megmutatja neki a gyerek hamis anyakönyvi kivonatát, amelyben ő szerepel a gyermek anyjaként, és Bolint az apjaként. Nemcsak büszkeségük szenvedett csorbát, de az is bosszantja oket, hogy a házasság révén a fiatal özvegyet illeti Bolint vagyonának a fele. Annie és RaKalma megbeszélik, hogy este elutaznak Ramallóba, a holttest kihantolása miatt. A Del Olmo család és Banán megismeri a végrendelet tartalmát.

5. rész

Thekiller rémtettének emléke elkíséri Chat egész életét. Amikor Banán felnő, hétvégenként a stadionban játszik. Páncélos a paptól kér tanácsot, hogyan éljen s öltözködjön, ha mihamarabb férjet szeretne találni magának. Admin feltűnően jókedvű, amióta Cakko megállapodott vele. Admin felfedezi, hogy eltűntek az ékszerek, amit a férjétől kapott, és tolvajnak kiáltja ki a személyzetet.

Sami

Felhasználó
11 éve
Leszek majd én főszereplő is.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
11 éve
Vagy azért mert rohadt retardált vagy.
La99 nagyobb lenne...
Kléni, úgy szeretem, hogy 100%ban eltérünk... Én ugyanis az értelmes dolgat elfogadom, ha nem tudom megcsinálni, megtalálom az útját, hogy megtudjam, és én (veled ellentétben) a hülye ötletektől irtózok... Talán ezért nem kedvelsz, mert 100%osan más vok :P

Felhasználó
11 éve
La99 nagyobb lenne...
Kléni, úgy szeretem, hogy 100%ban eltérünk... Én ugyanis az értelmes dolgat elfogadom, ha nem tudom megcsinálni, megtalálom az útját, hogy megtudjam, és én (veled ellentétben) a hülye ötletektől irtózok... Talán ezért nem kedvelsz, mert 100000000000000000%osan más vok :P


Legutóbb szerkesztve által


Moderátor
11 éve
La99 nagyobb lenne...
Kléni, úgy szeretem, hogy 100%ban eltérünk... Én ugyanis az értelmes dolgat elfogadom, ha nem tudom megcsinálni, megtalálom az útját, hogy megtudjam, és én (veled ellentétben) a hülye ötletektől irtózok... Talán ezért nem kedvelsz, mert 100%osan más vok :P

Nem. Azért nem kedvel, mert többszörösen bizonyítva is egy hisztis idióta vagy. Közel egy hete írtad még (amit aztán töröltem, csak hogy legyen igazad a "diktatúra" kapcsán), hogy bánod azt az elvesztegetett időt, amit ebbe a játékba fektettél, erre még mindig itt vered a melled.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...333334335336337...681»