«1...332333334335336...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Brus Wilis
omg

Moderátor
11 éve
Fafeldolgozók 2.
Whatthefuck.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Whatthefuck.
omg-Whatthefuck.

Legutóbb szerkesztve által


Felhasználó
11 éve
Ahéccázát .

Felhasználó
11 éve
Whatthefuck.

A sikertörténet. A könyvesboltokban.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Öm skacok.. egy gyors keresztkérdés: Általánosan mennyi mp kell ahhoz, hogy a vasúti átjárónál piros jelzés után lecsukódjon a sorompó?

(az okát majd a válasz után mondok)

Felhasználó
11 éve

Pont eleg ahhoz, h komotosan kisetalhass a vonat ele anelkul, h limboznod kene. ;)

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Érdekes, nekem/nekünk a sün 23 mp-t mondott.. :l Ha tényleg annyi, akkor egy sebes simán átvág a városon jópár kocsit elvágva.. amúgy nem azért kérdeztem, mert én akarnék bármit csinálni, csak hogy jogos-e az ügy.. Egyébként, megkérdezném azt is, hogy csak én nem tudok számolni, vagy a stopperem siet, de az a 23 csak 9-10 mp volt.. pff

Felhasználó
11 éve
Nem tudom, miféle ügy ez, de ha a lámpa piros volt, akár fél órával később is lecsukódhatott a sorompó, vagy meghibásodhatott a lámpa, neked kötelességed megállni (3/c, 5/a) akkor is, ha szétnézel, és sehol nem látsz vonatot, mert a. Kétlem, hogy 23 másodperc van, annál azért gyorsabban megy. Szerintem csak a rendőr számolta el egy helyen, mert miért pont 23 lenne a hivatalos idő. Ha meg még is van annyi, a vonat rá fél percre érkezik, emlékeim szerint mindig dudál.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
11 éve
http://stickman.hu/klan/Techno_Class/forum/Hogyan_v%C3%A9dd_a_g%C3%A9ped?u=110061#uj

Az egész oldalt nézzétek meg! Sokszor láttam TheKiller írni, helyesírása nem volt erős, de azért még mondja, hogy 5 napig tartott leírni neki. Grat.
Magyarán kimásolta valahonnan.
Most gondolom, hogy jön majd káromkodni jönni hozzám, multiaccjaival.
Egyébként egyszer azt mondta, TheKiller, hogy a Cheat szót se tudom leírni, de sajnálom szeegényként, direkt ez a nevem.

Legutóbb szerkesztve által

«1...332333334335336...681»