«1...317318319320321...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
nem mondtam hogy nem régebbi, de annak hogy "és a legelső verziót nem mondhatjuk Korábbinak!", annak mi értelme?

Elit
11 éve
En is tisztelem Biebert.
Meg pedig azert, mert azon kivul, hogy rengetek negativ kritika eri, nem vonult vissza, es aki tenyleg kutakotik kicsit, megtalalja az olyan dolgokat, mint peldaul a jotekonykodasa, amit mint tudjuk sok sztar csinal. Az a hatterezes, amit kapott, szerintem boven kijart neki, mert aki hallota mar az olyan szamat, amit a media nem kapott fel, az hallhatja, hogy nincs buzis/noies hanga. A regi szamaiban talan ottvan az a kisfius hang, de konyorgom, 13 evesen meg nektek is gyerek hangotok volt... Bieber egy legenda nalam, hozzateszem a baratnoje sem egy olyan no, akire nem futyulnel ra az utcan. Es ki kell abranditsalak titeket, nem, nem meleg. Azert, mert valaki a zenejevel fejezi ki az erzelmeit, enmhinnem, hogy meleg lenne. Ennyi erovel minden masodik eloadora azt lehetne mondani, hogy mas.

Felhasználó
11 éve
Bieber egyik számának 800 milliós nézettsége van. Akkor ő most legenda?
Mark, szerezz 800 milliós nézettséget, egyik videódnál.

Legutóbb szerkesztve által


Felhasználó
11 éve
Ez hogy kapcsolódik Márk üzenetéhez?

Felhasználó
11 éve
Chat! Te születési hibás vagy, vagy csak kened magad?

kléni! Kekeckedik a kölyök.

Moderátor
11 éve
Ha esetleg megnéznétek, hogy a 800 milliós nézettségű számához mégis mekkora arányú anyázás járul, talán meg is értenétek, mire gondoltam. Nem fog feltétlenül azért jó lenni egy szám, mert 800 milliós nézettsége van, sőt. Akár Rebecca Black Friday című ótvar szarát is felhozhattam volna, ami anno szintúgy százezres megtekintésnek örvendett, és lehet zenének nevezni azt egyáltalán? Aztán még sorolhatnék bandákat, pop sztárokat, akiknek bőven kevesebb nézettségük van, mégis durván híresek. Elhiszem én, hogy Bieber jó ember, mert jótékonykodik, és bőven fejlődött az utóbbi években, de attól függetlenül nem fogom jó zenének tartani az első számait.
Mark, szerezz 800 milliós nézettséget, egyik videódnál.

Nice try, JB fan. Egyébként értem én, hogy lelki orgazmust okoz némely embernek a kötekedés, de az ilyen "csinálj jobbat!!!" szintű üzenetek igen komoly éretlenségre utalnak. Ez kb. olyan, mintha eléd raknának egy tál kutyaszart, te meg nem kritizálhatnád, csak mert nem tudsz főzni. Arról nem is beszélek, hogy Bieber zenéket csinál, én meg fragvideókat (melyek ahhoz képest, hogy egy kb. 25k játékossal rendelkező játékról készültek, egész jó eredményük van a 10k-20k-s nézettségükkel. Próbáld meg Te ezt átlépni, ha már itt tartunk).

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Mark, sose voltam JB fan.

Chat! Te születési hibás vagy, vagy csak kened magad?

kléni! Kekeckedik a kölyök.

Nem tudom, lehet, de a kekeckedésről van szó, szokjad meg. :)

Legutóbb szerkesztve által


Felhasználó
11 éve
Mi pedig nem szeretjük azt, aki "kekeckedik".
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve

Te problémád.

Legutóbb szerkesztve által


Felhasználó
11 éve
Viszont te fogsz pórul járni.
«1...317318319320321...681»