«1...287288289290291...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
@Banán
Hát tényleg elég sok olyan cenzúrázás van, amit simán elbírna egyébként egy rendes fórum, meg ahogy nézem, gyakran olyanok a moderátorok, mint akiknek zabszem van a seggükbenmindig rossz napjuk van, de viszont tényleg segítőkészek - például ha valaki kérdez egy hülyeséget, amit már tizenvalahányszor megválaszoltak , akkor is segítőkészek maradnak.
Hát a közösség engem 3-4 év alatt egyszer sem ragadt meg igazán, ez nem feltétlenül erről szól, de azért panaszra nincs okom.Szerintem máshol sem találnál jobb közösséget, nézz csak meg 1-1 nagyobb FPS-t, ott legfeljebb szerverközösségek vannak(~50-200 ember), itt meg azért sokkal fejlettebb ez a dolog.(szarfejek meg mindenhol vannak és lesznek)
Azért ha nem csak a beach please, a 9gag melasz meg a kosz ragadt itt rád, akkor meg már tényleg nem kéne ilyen haragosan kezelned a közösséget.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
Szerintem a Banán témát zárjuk le, a végén még meggondolja magát, és ittmarad.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Pedig a rettegés csak ezután jön.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
ha valakit el kell üldözni fórumról itt a számom (klánfórumra is hívhatok)http://stickman.hu/adam991120
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Hát lehet, hogy Banának nincs igaza ,,egy-két" dologban,de egy valamit elkel ismernetek én a játékot 2009-ben ismertem meg. Az utóbbi egy évet leszámítva nem volt minden napos az ami a játékban megy, hogy: Hátba te petunia..., vagy menj vissza anyádba laggolni...!
Szóval ideje lenne kihúzni a fejeteket a homokból és tenni ez ellen valamit. A moderátorok viselkedéséről pedig csak annyit, hogy néha tényleg vannak érdekes eléggé "erő" fitogtató dolgok

Felhasználó
11 éve
Valóban, Treb'nek igaza van

Felhasználó
11 éve
Biny, te szerintem a Föld felett lebegtél 2009 óta ezek szerint.

@Treborida
Mert legbelül mindnyájan csupán síró kisgyermekek vagyunk.

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Moderátor
11 éve
Nocsak, valaki meglátta az igazságot ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
ez igaz én a fórumon hüyléskefek de utálom ha játékba le laggereznek pedig nme laggolok deé n nem használom a hátba szót meg az önkill szót az önkill ugyanaz mit ha simmán ölne meg a hátba meg legtöbb kill hátba mert nem néz engem az az elenfél akit megölök
és szerintetek a Véleményme mire volt jó semmire úgyanugy folytatja mindenki ezeket a szavakat

Legutóbb szerkesztve Lambda* által

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Helyesírási szótár mikor volt utoljára a kezedben, adam?
«1...287288289290291...681»