«1...283284285286287...681» Új üzenet

Adminisztrátor
11 éve
Tessék, pöcörő. Fellapozva a profilod kb minden második hozzászólásod csak trollkodás ;)

Mellesleg, ha annyira nem érdekel a fórum, akadj is le róla, mindenhova csak odabüffentesz az előzmények ismerete nélkül. És nem, semmit nem cáfoltál, csak foggal körömmel ragaszkodtál volna a hülyeségedhez, szintén anélkül, hogy tisztában lennél azzaél, mi történt előtte :) Szóval most már tényleg nyugodtan leállhatsz ;)

Mar ne haragudj, de miota szamit trollkodasnak, mikor valakti a sajat stilusaban kezelsz? Vaskalapos lehetek, de nekem a trollkodas meg azt jelenti, mikor egy komment szekcioban, vagy kozossegben figyelemehseg maitt szethuzast akarsz kelteni.

Az meg, hogy nem olvastam vissza. Focirol/sportokrol volt szo. Az kurvara nem erdekel. Lattam egy matekkal kapcsoaltos hsz-t, azon mar megakadt a szemem elegge, hogy ebes kozben felkezzel leirjak valamit.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
11 éve
Az ég kék, a medve barna, szóval kuss legyen, de hamar.

Adminisztrátor
11 éve
Mintha toled fuggene. :D

Felhasználó
11 éve
Sajnos tőlem függ.

Felhasználó
11 éve
a játékba a chat elött mindenkinek vann valami kis jel a neve elött az nme tom mi és meg szeretném tudni

k%C3%A9rd%C3%A9s.jpg
Pls ne szerkeszd már át paintbe, és írd oda a kérdéseidet...

Felhasználó
11 éve
mér ne így szerintem jobban tudja mindenki hogy miről beszélek
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Nem. Ha annyira meg akarod szerkeszteni, akkor ne írj oda semmit, csak simán karikázd be. Hidd el, észre fogjuk venni.(Y)

Felhasználó
11 éve
oké de miért zavar az téged vagy akár bárki mást
de tökmindegy ha ennyire nagy gond akk nem írok csak karikázok

Legutóbb szerkesztve Lambda* által

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
mér ne így szerintem jobban tudja mindenki hogy miről beszélek
Szerintem meg még nagyobb idiótának fog nézni mindenki. Kérdés, lehetsz-e még nagyobb, mert már most se vagy túl kicsi.

Felhasználó
11 éve
Alap avatar.
Ba dum tSsssshhhh.
«1...283284285286287...681»