«1...282283284285286...681» Új üzenet

Adminisztrátor
11 éve
"Kilenc bármelyik szorzatának számjegyeinek összege 9."

En csakis ezt akartam cafolni, ami tobb soron megtortent. Az elozetes beszelgetesnek resze sem voltam.

Moderátor
11 éve
Akkor minek trollkodsz bele, angyalbögyörő? :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Adminisztrátor
11 éve

Egy, kurvara szakadj le a trollkodasrol, mert ellentetben veled, aki minenkire ezt akarja rakenni, en amr kinotem belole.
Ketto, mert kajalas kozben nem volt jobb dolgom.
Harom, mivel tovabbi vita csak makacsseg kerdese lenne, es sem te, sem en nem engednenk, ezert screw you.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Moderátor
11 éve
Látod, pöcörő, oda jutottunk, hogy nincs már semmi kézzelfogható érved, tehát jöhet az anyázás meg a káromkodás, és a nagyfiú játszása. Gratulálok, ismét tanúbizonyságot tettél gyermeteg természeted mivoltáról. :D
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Egy, kurvara szakadj le a trollkodasrol, mert ellentetben veled, aki minenkire ezt akarja rakenni, en amr kinotem belole.

>
en amr kinotem belole.

>
amr kinotem belole.

> http://z0r.de/439
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Adminisztrátor
11 éve
Látod, pöcörő, oda jutottunk, hogy nincs már semmi kézzelfogható érved, tehát jöhet az anyázás meg a káromkodás, és a nagyfiú játszása. Gratulálok, ismét tanúbizonyságot tettél gyermeteg természeted mivoltáról. :D

'es sem te, sem en nem engednenk,'

Whatever you say pocoro. Eleg regota nem erdekel annyira ez a forum, hogy erjen valamit a szavad a szememben. Amit korabban leirtam, hogy amit akartam, azt megcafoltam tovabbra is igaz, ezekutan pedig az idezojelek kozti proceduraval jarok el.

Mark, kerlek idezz, hogy mikor trollkodtam az elmult, mondjuk 3 honapban. Szo szerint, vagy keppel. Koszonom.

Moderátor
11 éve
Mark, kerlek idezz, hogy mikor trollkodtam az elmult, mondjuk 3 honapban. Szo szerint, vagy keppel. Koszonom.

(-PRO-)
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Adminisztrátor
11 éve
Nos, ez sem kep, sem idezet.

Moderátor
11 éve
De tökéletesen tudod, miről beszélek. ;)
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
11 éve
A nyelvtanod elnezve a magyar nyelvet sem tiszteled.
Tessék, pöcörő. Fellapozva a profilod kb minden második hozzászólásod csak trollkodás ;)

Mellesleg, ha annyira nem érdekel a fórum, akadj is le róla, mindenhova csak odabüffentesz az előzmények ismerete nélkül. És nem, semmit nem cáfoltál, csak foggal körömmel ragaszkodtál volna a hülyeségedhez, szintén anélkül, hogy tisztában lennél azzaél, mi történt előtte :) Szóval most már tényleg nyugodtan leállhatsz ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...282283284285286...681»