«1...281282283284285...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Csokiba szálni
Az inkább bug, nem véletlenül nem lehet a bunkerben sem csokiba szállni. Szóval jöhet a következő ötlet.
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Adminisztrátor
11 éve
Banán ... Ne legyél idióta. Kilenc bármely szorzata. 9*10=90. 9+0? Valahol nagyon félrement a logikád :)

Mivel eloszor is azt irtam, hogy ahol a kilencen kivul csak 0 van, ott helytall a felteves, ezert szerintem annyira nem.

Moderátor
11 éve
Jólvan, már nem tudsz hol beletrollkodni. Fogadd el, hogy nekem volt igazam. Lévén kapásból úgy kell ellenőrizni, hogy egy szám osztható-e kilenccel, hogy a számjegyeinek összege osztható-e kilenccel. De megnyugtatlank, törttel is működik ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
és asz honnan tudod hogy a számjegyinek összege osztható e 9 el
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Onnan hogy a számjegyeinek összegét elosztod kilenncel ._. 6452 osztható 9-cel? Nem, mert a számjegyeinek összege 17, és abban nincs meg a kilenc. és 5463 oszható? Igen, mert számjegyeinek összege 18, és 18 osztható kilenccel.

Felhasználó
11 éve
és asz honnan tudod hogy a számjegyinek összege osztható e 9 el
Majd tanuljátok a szorzótáblát első osztályban, addig pedig kérdezd meg a szüleidet (ha az óvodából gépezel, akkor az óvónéniket), a szám osztható-e 9-el. Bár elég csak a számjegyek összegét újra összeadni, amíg 10-nél kisebbet nem kapunk, és megnézni, az eredmény 9, vagy sem. 63799218 -> 45 -> 9.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
11 éve
Másodikban kléni :D.. Másodikban tanulják a szorzótáblát :D. Ha meg az oviban gépezik akkor meg nehogy má megkérdezze az óvónőt :D. Ott azonnal állítsák le (legalább nem fogja itten rontani a levegőt még egy 8 éves ;) ).
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Egy 8 éves biztosan nem, mivel egy gyerek általában 6 évesen megy iskolába. Ha visszamarad, akkor 7 évesen.

Adminisztrátor
11 éve
9*1/3 = 3
Nem, nem mukodik torttel.

De megint mas, hogy szamjegyeinek osszege KILENC vagy oszthato kilenccel. Te fogadd el, hogy talan az utolag felhozott erved helytallo, eredeti megallapitasod nem. Foleg, hogy (en ugyan nem szamoltam utana, de) irtad, hogy csak 200 alatt lesz 9.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Moderátor
11 éve
Az 1/3 pont nem egy és kilenc közé eső szám, mint ahogy a kritérium szólt. Szóval megint mellé nyúltál. Én a feladat specifikációit figyelembe véve tettem meg a kijelentésem, te pedig extrém példákkal próbálod megvédeni az állításod, ráadásul helytelenül. Eddig mindegyik megbukott :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...281282283284285...681»