«1...264265266267268...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Na, ebből elég, váltsunk témát.

Felhasználó
11 éve
jaj de jó tudni hogy te nem vagy értelemes! :P
Ennek a felhasználónak az egyedi fórumaláírásától kifolyik a szemem :S
th_badassbuddy_com-lightsaber.gif

Felhasználó
11 éve
Ennek a felhasználónak az egyedi fórumaláírásától kifolyik a szemem :S

bocsi!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
11 éve
Ádám, most láttam, hogy ez igazából szándékos volt, úgyhogy én kérek elnézést és visszavonom a beszólásomat, még akkor is ha ez a szándékos elírás kihat minden hsz-edre.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Azt gondolom, hogy itt többen fogjátok látni, mint a Hunters offtopicjában.
Mivel ekkora fájlt semmilyen videómegosztó honlap nem fogad el, ezért csak dropboxról tudom megosztani. Na szóval, hogy mi is az amiről beszélek:
A II. Clan War Bajnokság döntője ugye a Betonkezü és a Hunters között zajlott, és mivel utóbbinak én is tagja vagyok, ezért megjelenhettem, és ha nem is játszottam, de az egész eseményt úgy ahogy van, rögzítettem egy 45 perces kisfilm formájában. A háttérben, hogy ne legyen unalmas a Legjobb Disco Zenék 2012 Április mix hallható. Igyekeztem mindig a legérdekesebb részre fordítani a kamerát a reflektorfényt. Úgy a felénél volt egy fegyverváltás de ezt leszámítva szerintem nem bakiztam nagyokat. Szerintem ez az eddigi leghosszab stickmanes videó. Na és végül a letöltőlink: https://www.dropbox.com/s/fxwrvfgmx2qhubt/II.%20Clan%20War%20Bajnoks%C3%A1g%20D%C3%B6nt%C5%91.rar
Remélem elnyeri tetszéseteket a videó (megjegyzés: érdemes figyelni a chatet, ugyanis ott is zajlik az élet :D). Ha végig nem is nézitek arra azért megkérnélek titeket, hogy írjatok visszajelzést róla (ergó akkor már nézzetek is bele :D).
Köszönöm a figyelmet!

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Moderátor
11 éve
Vágd meg, és tedd fel több részletben youtube-ra. Még az én hipergyors netemmel is 2 óra volt, mire letöltötte. Mellesleg jó volt nézni, hogy aláztalak titeket. :D
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
:D kösz a klán nevében ;). Amúgy meg fel lesz rakva youtubera egyben, valamelyik hétköznap. Még holnap neki fogok állni feltölteni.
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
2 GB-t nem fog senki letölteni, ha mégis, kivágnak dropboxról magas adatforgalommal. :P

Felhasználó
11 éve
április hanyadikai nem mindegy mert lehet akkor születet kléni vagy admin áprilisba
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Akit érdekel,hamarosan nyílik egy új tört MC (pvp + nopvp mappal) szerver. A belépés rá whitelist alapon fog működni,így aki szeretne majd játszani töltse ki ezeket:
Név (igazi):
Nickname (minecraft):
Mióta játszol?:
Kor:
Eredeti/tört:
Miért szeretnél a szerveren játszani?:

és küldje el ide: timplejing@gmail.com
«1...264265266267268...681»