«1...241242243244245...681» Új üzenet

Adminisztrátor
11 éve
Az Tokaj.   

Felhasználó
11 éve
Whatever you say brah.
erre a google fordíto hülyeséget ir ki utána rájötem magyar németre volt állítva
Nem naiv vagyok, hanem a világmindenség középpontja.
belölem csak egy van még mindig és az is sok nem hogy 2

Legutóbb szerkesztve Lambda* által

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
kléni mi felhasználok attól félünk ha látjuk hogy levelet írsz mert mindenki fél hogy büntipontot osztasz aztán nem érkezik meg a levél se a büntipont aztán erősen kifúja mindenki a levegöt (a segéből fúja ki

Legutóbb szerkesztve Lambda* által

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Már csak az a probléma, ha büntetőpontokat osztok, az online oldalon nem a leveleit olvassa üzenet jelenik meg.

Felhasználó
11 éve
az lényegtelen ezt nem kell mindenkinek tudnia
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Pizza ha megint kapsz büntipontokat, akkor hány nap lesz belőle? :P

Felhasználó
11 éve
Ugyan úgy a témát jelzi ki, mintha olvasnám.

Felhasználó
11 éve
örökre kitiltás nincs mer aszem 25 büntipontig megy utána mi van
a világvégét kivéve
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
és ha beirom egy klán nevét ak mivan az egész klának elküldi
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
A büntetés még semmi, ahhoz képest hogy ha olyan levelet kapsz hogy "Szóval ez volt az utolsó utáni esélyed, jó lesz nem ellőni.".;D
Persze egy ilyen "élményért" tenni is kell valamit.;D
konkrétan most büszke vagy a csöppet sem vicces csicskaságaidra?
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...241242243244245...681»