«1...215216217218219...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Meg az 5 szar.*.*
b_350_20_8D020E_B8B50F_49044D_1612E2.png

Moderátor
11 éve
Én most állok telefoncsere előtt, és mindenképp droidosban gondolkodnék, azonban az 50k-s határt nem akarom átlépni, viszont tudom, hogy ettől sokat nem szabad majd várnom. Az igazi az lenne, ha lenne 200k-m egy highend telefonra, de az nincs, így viszont be kell érnem a "gagyival". Szóval jöhetnek ötletek, mit vegyek, ami droid, és ebbe a kategóriába esik ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Xperia U, Xperia Ray, HTC ChaCha, HTC Desire, Galaxy Ace, LG Optimus Black, LG Optimus L7
b_350_20_8D020E_B8B50F_49044D_1612E2.png

Felhasználó
11 éve
http://mobilarena.hu/teszt/zte_grand_x_in/bevezeto_tartozekok.html És ahogy láttam Tré-mobilenál 50k körül van.

Legutóbb szerkesztve PonEE-EEE által


Moderátor
11 éve
Vodás vagyok, szolgáltatót nem akarok váltan. :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
b_350_20_8D020E_B8B50F_49044D_1612E2.png

Moderátor
11 éve
Jó, ez mind szép és jó, de az árakat én is meg tudom nézni, sőt, még készülékváltás esetén is kedvezményt kapok (ami jelenleg játszik is). Azonban okosabb nem leszek ettől, ahogy a hardverspecifikációktól sem, mert van, hogy szimplán elkúrják az optimalizálást, és akadni fog egy brutális processzoron is az, ami egy kisebb mobilon normálisan megy. Szóval ötletek, tippek kellenének, véleményekkel egybefűzve (mert én ám mocskosul lusta vagyok fórumot olvasni), sokkal többet érek velük, mint az árlisták böngészésével.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Én vagyok itt az egyetlen, aki abszolút nem vágyik semmiféle telefonra?

Felhasználó
11 éve
Valószínűleg nem, de nem sokan vagytok.
b_350_20_8D020E_B8B50F_49044D_1612E2.png

Moderátor
11 éve
Én vagyok itt az egyetlen, aki abszolút nem vágyik semmiféle telefonra?
Cica. Valamelyik reggel, mikor tízre kellett volna suliba mennem, átfordultam egyik oldalamról a másikra, és azt láttam, hogy 9:04-et mutat az óra. Pislogtam, megtöröltem a szemem, és még mindig annyit mutatott. A telefonom nyolcra "húztam fel", de nem csörgött. Mikor ránéztem, az óra hajnal 2:43-et mutatott. És ilyen fagyást már máskor is csinált. Azon kívül ma pl random újraindult, mikor zenét hallgattam vonaton. Volt már rá példa, hogy ez akkor történt meg, mikor hívott valaki (most is erre gyanakodtam, de utánaérdeklődve nem történt bejövő hívásom, tehát random volt). Ilyen körülmények között igen is le akarom cserélni a régit (ami egyébként Vodafone 845).
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...215216217218219...681»