«1...213214215216217...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Kösz, a véleményeket nekem is a Wii szimpatikusabb!!
Csoki!!!
22.gif

Felhasználó
11 éve
Sziasztok Szőke vagyok.
Régebben SAS05, majd SkyFaLL voltam.
A mostani végleges nevem.
Ha bárkinek van valami kérdése hozzám nyugodtan szóljon.Szívesen segìtek amiben csak tudok mindenkinek.
Nem NEM én vagyok az a Szőke aki a kispantiban van én csak ezy 17 éves srác vagyok aki Egerben éli mindennapjait.
Nevem Szabó Dávid.
NEM AZ X-FACTOROS!!!

Ha valakinek van valami kérdése ìrjon :-)
Teljes név: Molnár Ákos Kor: 17
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Miért van az hogy oszt.társamnak 2.3.4es az android verziója nekem meg 2.3.5ös és mégis van neki stickman run meg temple run nekem meg nincs?

Moderátor
11 éve
Attól is függ, hogy milyen telefonod van. Ha regisztrálva vagy googlere, akkor lehetőséged van arra, hogy a készüléked adatait megadd, így jelezve lesz google playen, hogy elfut -e rajta a játék gond nélkül.

kompatibilis.PNG

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Na most erre mondhatom hogy jobb ebben a WP?;D
Mert ott nincs ilyen hogy 1 telefonon elindul másikon meg nem.;D
(Kivéve a Nokia Lumia 610, de azt amúgy se veszi senki.:P)
Mert ha wp lenne rajta elindulna egy olyan alkalmazás amihez nincs elég teljesítménye mobilnak?Azért az agyadat elővehetnéd még ha el is dugod. A szétosztottság inkább csak alkalmazás fejlesztőknek szar nem a usereknek.

Felhasználó
11 éve
Attól is függ, hogy milyen telefonod van. Ha regisztrálva vagy googlere, akkor lehetőséged van arra, hogy a készüléked adatait megadd, így jelezve lesz google playen, hogy elfut -e rajta a játék gond nélkül.

kompatibilis.PNG
Samsung Galaxy mini.(Nem a kettes) Ja egyébként elfelejtettem mondani, hogy az én Play áruházamban nem is látom... Ő beirta hogy "run" és kihozta. Én beirtam ugyanezt, nem hozta ki. Neki Sony Ericson Xperia X10 mini Pro-ja van.

Legutóbb szerkesztve HazardouS által


Felhasználó
11 éve
WP-n is vannak olyan appok amik a felsőkategóriás készülékekre vannak tervezve mégis elindulnak a belépő szintű mobilokon.:P
Androidon is inkább csak a játékok között van szétosztottság(meg a flashez 1 ghz proci min). Valószínűleg nem egy pdf olvasóhoz kell a 2 magos mobil.

Moderátor
11 éve
Hogy nem kell mindig az SD-ről olvasni, RAM-ból gyorsabb az elérés ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Kevesebb szám fér el a mobilodon.

Felhasználó
11 éve
Kis tárhelynél gond csak ha nincs SD kártya.
13 gigából (3-at foglal még a rendszer) maradt 5 giga 194 zenével, 29 letöltött appal és 47 játékkal.;D
minek annyi? :D
nekem samsung galaxy ace-n van 10 szám (csak a legjobbak, mást amúgy se hallgatok, ha meg kel lakkor rámásolom a gépről) 10-20 játék és úgy 10 app xD és bőven meg vagyok vele :D
«1...213214215216217...681»