«1...212213214215216...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Wii sokkal jobb :D ha a grafika nem érdekel CSAK azt ajánlom, nagyon poén party játékok vannak rá, kinect meg egy használhatatlan szar :D
True Story. Egyébként a Pou-val (bár én is már kb 1 hónapja meguntam, kb másfele kezdtem) de azért 2naponta felmegyek, aztán 100%osra teszem a cuccait, és kész...
én is :D és hetente veszek egy panda ruhát a szintlépésekből xDDD

Legutóbb szerkesztve csabika555 által


Felhasználó
11 éve
Wii sokkal jobb :D ha a grafika nem érdekel CSAK azt ajánlom, nagyon poén party játékok vannak rá, kinect meg egy használhatatlan szar :D

én is :D és hetente veszek egy panda ruhát a szintlépésekből xDDD
Szerintem csak te nem tudod használni. :) Xbox-on sokkal jobban el tudod ütni az időt, mint egy wiin.
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
Jaja. Főleg Just Dance 4.xD Olyan táncok vannak XDDD

Felhasználó
11 éve
Tudod hogy ha valaki nem profi valamiben elsőre akkor az a dolog szar.:P
én még nem toltam ismerősnek van, plusz máshonnan is hallom hogy nagyon xar, ugyanaz az ismerős és én havernál wiiztünk és kurvára el lehet vele lenni :D

Felhasználó
11 éve
Wii-n én teniszezni szoktam, általában szétbaszok mindent ami körülöttem van, de az élmény megvan. :DDD
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
én még nem toltam ismerősnek van, plusz máshonnan is hallom hogy nagyon xar, ugyanaz az ismerős és én havernál wiiztünk és kurvára el lehet vele lenni :D
Ha nem is játszottál még vele akkor miért mondod, hogy szar? :P Attól még, hogy mások azt mondják nem kell neked is amíg nem próbáltad. ;)
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
Az iOS a király, ezt mindenki tudja.
b_350_20_8D020E_B8B50F_49044D_1612E2.png

Felhasználó
11 éve
@
Hát de igenis kell, hogy egy játék kibírjon legalább 10 órát, ami aktív használatban max. 1,5 -2 hét. (ezt nem egy nap alatt gondoltam..) Nem fog senki sem porfogónak vásárolni játékot, hogy aztán 1 hét után törölje.
Cod-ban is van pár napra elegendő szufla, utána meg egy több hónapra lefoglaló multi.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Mindennap vallásháború. (kerékpár-labdarúgás, xbox-wii, wp-ios-android) Mátyás mikor pápai követként meglátogatta huszita apósát, a hitvitát a bolondokra hagyta.

Felhasználó
11 éve
Mert az volt, amit Matyas akart. O nem izgult azon, hogy valami maskepp lesz, mint ahogy szereny akarata kivanja.
b_350_20_8D020E_B8B50F_49044D_1612E2.png
«1...212213214215216...681»