«1...169170171172173...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Bazze... :S Remélem valami jó fog kisülni a +3 részből.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Hát, ha az eddigi Disney "filmek" alapján készítik, nem igazán hiszem. De én ezeket már nem is fogom igazi SW-nek venni. Mondjuk arra azért kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a történet gerince "most", hogy Vader és Sidious halottak...
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
A Csillagok háborúja eseményei évezredekkel a Skywalker-család története előtt kezdődnek és 143 Darth Vader halála után zárulnak le, szóval anyag van bőven (ezt mutatja az is, hogy milyen sok könyv készült belőle). Egy csomó érdekes sztori van még, amit ki lehetne dolgozni, az csak Disney-éken múlik, hogy hogyan sikerül nekik.

Felhasználó
11 éve
Úgy értem én is, hogy a sok kiaknázható story közül melyik szálon indulnak el, esetleg visszatérnek-e a múltba.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Moderátor
11 éve
Az "első" Star Wars trilógia már akkor is a második volt, mikor elkészült. Lucas maga akarta annak idején elkészíteni az elő és utótrilógiát (Darth Vader születése, ez az új trilógia, Darth Vader élete, még ha nem is vele a középpontban, de ez a régi, és egyet, ami Darth Vader örökségét dolgozza fel), azonban az első trilógia után valamiért nem igazán törte magát egy következő SW trilógiáért, annak elkészítése (és a valódi rajongóknál történt bukása) után pedig egyszerűen sorsára hagyta az univerzumot ... Az első SW-hez még saját gyermekeként nyúlt, az új meg szimplán csak pénzkeresés volt. Kis bizakodásra is ad okot, hogy valaki megvette tőle a jogokat, hátha végre valódik fanatikusok készítenék el az új trilógiát, akik sokkal becsesebben kezelnék az örökséget. Szóval Hajrá, Disney, a John Carter jó referencia volt, tudtok ti valódi SW-t is csinálni! ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Ez megcsinálta a napom. :D

Kromoka, igen, Guettanak valoban lejart mar az ideje, ujra es ujra ugyanazokat az alapokat krealja minden szamhoz a "Nothing But The Beat" albumja ota, kis variaciokkal; csak ahogy az osszes szama, ugy ez is oda for erni a Top1-re, mar csak a hirneve miatt is. :)

Rock fanok meg csak maradjanak tiszteseges tavolsagban az elekronikus zenetol.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
csak ahogy az osszes szama, ugy ez is oda for erni a Top1-re, mar csak a hirneve miatt is. :)
Mer aztán tényleg az határozza meg egy zenének az értékét, hogy ott van-e a toplistán vagy nem.
Szabeszt fórummoderátornak!

Adminisztrátor
11 éve
A történet folytatódik... :)
http://stickman.hu/story/

Felhasználó
11 éve
Ez pontosan mit jelent? Lesz megint egy történet mint a reaktoré?
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
11 éve
Egy színesfémtelepet ?
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.
«1...169170171172173...681»