«1...138139140141142...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Skálkendit hájpolják erre felék messzi északon/nyugaton. Mondanám hogy beatz, de az kissé olyan mint az almás nokia, túlárazott, hiába nem rossz, de annyit nem ér meg..
Nem kell drágába gondolkodnod szerintem, mert vigyázni nem fogsz rá egy jó fél év után. Akkor meg romlik a hangereje és egyszerűbb venned valami occót
A Monster Beats-ról ugyan azon a véleményen vagyunk, ma délutáni foglalkozáson (foci) egy tizedikes ideadta a Beats (asszem) Studio-ját (bár lehet hogy nem pont Studio volt, de valami hasonló, ha nem is olyan k*rva drága), és hát nem voltam elragadtatva a hangélménytől. Azért persze elfogadnám, de csak a mély hangok szólnak jól, és hát eléggé divatcikknek tűnik. Skullcandy-t viszont még nem sokat kerestem, szóval ha más nem, picit körülnézek azon a téren.
Kösz.
Fir.: AKG? (Nem vagyok jártas a témában) Ez nekem új. Köszi az anyagot.
Sennheiser-ről mi a véleményed/véleményetek? Ilyen árban található belőle jó hangminőségű?
Szabi: hmmmm......tudnám másra is költeni a pénzt, és hát mikor ma délután nekiáltam keresgélni, egy Szent István Királyban gondolkoztam, de sajnos az árakat látva kicsit lelombozódtam.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Biztosan jó a Sennheiser, mert a gamer fülesek is kiválóak.
.

Felhasználó
11 éve
Jónak jó, csak a mai nézelődésem alapján kicsit borsos árú. Ha lenne 50k-m fejesre, fix hogy Senn-irányba indulnék el, viszont 20k-s limitnél nem tudom hogy visszajön-e már a minőség.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Moderátor
11 éve
Nem vagyok híve a többtízezres fejhallgatóknak, viszont osztálytársamnak is van valamilyen Skullcandyje, és kurvajól szól benne a zene. Másik osztálytárs meg CoD4 gamer, és a roccat kaveja szinte teljesen kizárja a külső hangokat (pl.: valamikor júniusban mesélte, hogy a szomszédjában felrobbant a gázpalack, és úgy hallotta, mintha valami polc dőlt volna el.).
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Buszon történő zenehallgatásra felesleges kidobni annyi pénzt. Maximum AKG-ben gondolj, de egyébként Szabesznek adok igazat. Bemész a Tescoba, vagy valamelyik elektronikai üzletbe (Saturn, MediaMarkt), és némi keresgéléssel könnyen találhatsz jó vételt. Figyeld a frekvenciatartományt, mert azon sok múlik. Az én (rohangálós, zenehallgatós) fülesem asszem 12 és 22000 Hz között tud, ami már jónak mondható. Persze hogyha kötöd az ebet a karóhoz és mindenképp 20 kilóért akarsz fülhallgatót venni, akkor simán találsz ennél jobbat is.

Nézz körbe mondjuk itt első körben. Ha nem is internetről akarsz vásárolni, de tájékozódni tökéletes.

Felhasználó
11 éve
Monster Beatzem van. Had szidjam má' :D
AKG-t most kérdeztem rá, bro báttya 5ezerért vette és "marha jó". A Skullcandy lehúzását még mindig nem értem.. Azért annyira nem rossz. Egész jó és nem drága azért, 2-3ezer kb.
Sennheiser meg kb ugyan az a kategória, mint a Beatz, csak ezért meg is érné annyit kiadni, ha lenne..

"Ha lenne pálinkám, már nem lenne!"

/más téma:
Ne mocskoljátok be magagatokat olyanokkal, mint strongbow.. Nem erős, egész keserű, csak ha szereted a keserű ízeket, akkor jó, amúgy egy savanyú almasört fogtok inni.
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
lol. Off az off-ban.
Szóval, tudna nekem valaki ajánlani jó fejhallgatót? Buszon hallgatnék vele legtöbbet zenét, azaz utazás közben, a buszokat csak azért emeltem ki, mert a Hajdú-Volán buszok kissé zajosabbak, mint pl. egy vonat. A formája, kényelmessége, kialakítása, márkája édesmindegy, a lényeg a hangzás. SonyEriccson WT19 (Live with Walkman) telefonhoz használnám.
Ár: 20.000, max. 25.000,- ig.
Lehetőleg beszerzőhelyet is mondhatnátok. Előre is köszi.
Telefonhoz 20-25 kFt-os fülest? Hülye vagy.

Moderátor
11 éve
A Monster Beats-ról ugyan azon a véleményen vagyunk, ma délutáni foglalkozáson (foci) egy tizedikes ideadta a Beats (asszem) Studio-ját (bár lehet hogy nem pont Studio volt, de valami hasonló, ha nem is olyan k*rva drága), és hát nem voltam elragadtatva a hangélménytől. Azért persze elfogadnám, de csak a mély hangok szólnak jól, és hát eléggé divatcikknek tűnik. Skullcandy-t viszont még nem sokat kerestem, szóval ha más nem, picit körülnézek azon a téren.
Kösz.
Fir.: AKG? (Nem vagyok jártas a témában) Ez nekem új. Köszi az anyagot.
Sennheiser-ről mi a véleményed/véleményetek? Ilyen árban található belőle jó hangminőségű?
Szabi: hmmmm......tudnám másra is költeni a pénzt, és hát mikor ma délután nekiáltam keresgélni, egy Szent István Királyban gondolkoztam, de sajnos az árakat látva kicsit lelombozódtam.
A Sennheiserel vannak a legjobb tapasztalataim, az AKG-t felejtsd el, hülyeség annyi pénzt kidobni (az olcsó darabok pedig átlagosak). Szerintem egy Sennheiser hd 201 bőven elég ilyen célra, bőr van rajta, úgyhogy a fejed sem fog kivörösödni ha netán érzékeny vagy a kőolajra.

Felhasználó
11 éve
JEL, az vagyok. Nem tagadom, én is sokallok érte ennyit, de ez a (hangsúlyozom) MAXIMUM, amennyit odaadnék. Nem szándékozom egy hónap alatt szétbarmolni, azért gondolkozok minőségiben, de persze ez nem jelenti azt, hogy csak a drága lehet jó. Inad, egyáltalán nem szándékom 20 kilót kidobni a fenébe ezért, de ha már veszek akkor legyen jó (12-22.000? Szerintem nagyon is cool. Egy Beatz Solo 16-20k-ig tud, ha jól olvastam. Pontosan milyen fejesed van?). Ha valaki tud egy ezresért akár jó minőségűt, akkor azt is elfogadom. Lehet hogy az AKG lesz a nyerő, de még nem tudom. Sennheiser-ről is csupa jót hallottam eddig. Azért a további ötleteket is szívesen fogadom. Ja, és márkán belül tudnátok konkrétat mondani? (Speed, köszi, már nézem is).
SZERK: Ezen kihaltam...
SZERK2: Erről kinek mi a véleménye? Pozitív és negatív hozzászólásokat is "fogadok". A 14-20k Hz nem kevés?
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Szerintem telefonhoz elég csak egy kis fos, viszont ha a gépedhez is szeretnéd használni, és van fölös 23-24k ft-od, akkor mindenképp Roccat.
«1...138139140141142...681»