«1...127128129130131...681» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Az iq tesztek a logikát hivatottak tesztelni, viszont az iskolában csak a logika és az aritmetika egyvelegével boldogulsz. Az az amerikai állampolgár, aki négyjegyű számok gyökét képes megmondani 2 másodpercen belül simán rendelkezhet átlagos (100-as) iq szinttel. A szöveges feladatokban szükséges inkább a jó logika, az egyenleteknél pedig az aritmetika.

Felhasználó
11 éve
Igen, és az adott feladvány egy szöveges volt, tehát valami köze csak van az IQ-jának ahhoz, hogy meg tudja-e oldani.

Felhasználó
11 éve
"Jelenleg nincs lezáratlan Clan Wars."

Lehet, hogy szőrszálhasogatás, de az az "s" ott a végén bántja a szemem:(
Firzen elvtárs! Nagyon nem szeressük az ilyen egy karakterre vonatkozó lapos célzásokat! A múltat végképp el kell törölni! Nézzünk
"előre! - köszön sok vidám úttörő..."

Varga Miklós, Európa (Voga-Turnowsky feldolgozás)

Felhasználó
11 éve
Deee így viszont viccesebben néz ki, mert összetéveszthető a star warssal :P

Felhasználó
11 éve
Ami egyébként komoly szempont.

Adminisztrátor
11 éve
En is epp ezt akartam idezni. Van egyaltalan dolog a FAQban ami ezek utat erintetelen? :D

Felhasználó
11 éve
Vallomás.
1090722368asd_www.kepfeltoltes.hu_.png
Persze, az előző mondatomat miért nem rakod fel? :P
Ba dum tSsssshhhh.

Moderátor
11 éve
Mark: Volt valami olyan felvetés, hogyha valakinek eléri a pingje a 200-at, akkor kikickeli a szeró.

Tudtommal meg is van valósítva. Ellenben még mindig nem értem, minek kell ahhoz a tabon mutatnia, elég hogy ha a szerver érzékeli, ha túl nagy a pingje valakinek.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Tudtommal meg is van valósítva. Ellenben még mindig nem értem, minek kell ahhoz a tabon mutatnia, elég hogy ha a szerver érzékeli, ha túl nagy a pingje valakinek.
Ez megvalósul. Délután kikúrt a fenébe.
Ide mit kell írni?

Moderátor
11 éve
biztonsagimentes.png halallal.png inaktiv.png
kedvencjatekok.png kethetes.png ketnap.png
kioktatas.png modoscsalas.png rosszkozosseg.png
sirasfeltores.png sosejatssz.png teljesoldal.png
sirasnevvaltas.png
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...127128129130131...681»