«1...126127128129130...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Menjetek Ibériába és ott folytassátok ezt a kibaszott köztársasági-francoista polgárháborút! Normális ember az ETAnak szurkol, mert szîvás az élet. :p

Fradi újabb veresége, új edzővel; szarból nem lehet várat csinálni.
http://www.youtube.com/watch?v=u6MEpoeCLqw Erre gondoltál? :D
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
szerintem az lenne jó ötlet hogyha az OMod újra kapcsolódna a szervere mert nekem tetszik bár akkor amikor ez készült én még nem játszottam stickmannal de kipróbáltam és nagyon jó!nem biztos hogy megvalósitható de szerintem jó lenne!
Akik csinálták a modot már nem nagyon játszanak és ha jól tudom a különböző autókat különböző modoknak is érzékeli, így külön realmra dobna fel ha nem egy fajta autóval játszotok...

Felhasználó
11 éve
Nincs igaza. Azért MERT.
Az konkrét.

Felhasználó
11 éve
Emiatt még várható egy reset

Ennyit a koczkakrol.

Felhasználó
11 éve
Valami más testreszabhatóság szerintem jól jönne, a dizájn újítás mindig jól néz ki.
Ne zabálj annyi cellulózt, és jó lesz neked a konfekció is. :p

Moderátor
11 éve
köszz hogy szereztél egy ötöst nekem, azt ad a tanárom helyes válaszra.

Csak nem pótvizsgázol? :)
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
nyolcadikos leszek, de már 9-10edikes feladványokat oldok! 150es IQm van szinte minden teszt szerint. Én nem fogok pótvizsgázni...
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
150-es IQ-val nem hiszem, hogy nagy megerőltetést okozott volna az a feladvány neked. Amúgy meg ne idd meg a medve bőrét előre, mert az IQ-d még bőven változni fog, ha csak 8-os vagy. Nekem akkor 102 volt, most meg 138, de szinte folyamatosan változik. Egyrészt a korod függvényében is alakul a végső pontszám, másrészt meg az se mindegy, hogy milyen szórású teszten értél el 150 pontot.

Felhasználó
11 éve
Ha nem pótvizsgázol, hogy kaphattál rá most jegyet?

Felhasználó
11 éve
Az IQ faszság. Az IQ teszt kétszeresen!
Wise words!
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«1...126127128129130...681»