«1...117118119120121...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
1v1 bajnokság!

Mindenki egyből feljut a főtáblára, egyenes kiesés lesz!

Szabályok:
Helyszín: KB island.
A kezdőhelyet kötelező tudni!
Játék menete: A gun játékos indítja a menetet,Go-val!
Aki előbb éri el a 10 pontot, az nyer. 2x10pontos menetek lesznek, először aki GUN volt az a másodikban TECH lesz . Ha a 2 menet után 1-1 az állás, akkor az számít hogy összesen hány pontot lőttek a játékosok, amelyik többet, az nyer. Ha ez sem döntené el, hogy ki jut tovább, akkor az számít, hogy a vesztett menetben mennyi pontot szereztél.
Ha a pályán senki se marad életben, akkor nincs pont egyik játékosnak se.
Fegyverek: TECH: MPG, GUN: M4A1 vagy MP5
Tiltott helyek: A házak tetejére tilos menni.

Aki szeretne jelentkezni, írjon egy levelet nekem.

A jelentkezők felvehetnek Skypeon, ahol csinálok egy csoportot.
Skype nevem: google00221

Felhasználó
11 éve
Baszki hallod, legalább ne kimásoltad volna krisz 2v2 bajnokságos szabályait... "amelyik csapat" "gunok egyik játékosa" És itt 1v1-ről van szó.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Ha igazságos küzdelmet akarsz, ezt az 5 pontnál cserét hanyagold.
Ennek az egésznek csak úgy van értelme, ha mindkét fegyverrel ugyanannyit van mindkét játékos, tehát 2x10 menetes meccsek. Döntetlennél meg aranypont
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Megpróbálok konvencionálisan fogalmazni. 2009 húsvétján törölve lett a kisklánok fórumrész. Alex előírta a szabályokat (köztük: ne legyen fikázás), amit senki nem tartott be, és nem tarttatott be. Most sokkal súlyosabb dolgok is vannak egyes fórumokon. Nem ártana, hogyha azok, akiknek lehetőségük van rá bizonyos hozzászólásokat törölnének!

Felhasználó
11 éve
Minden klán fórumán van klánon belüli moderátor..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Átmegyek a bölcs rabbiba: "Igazatok van!".

Moderátor
11 éve
Miért nem teszik már visza a régi mpg-t

Ki mondta, hogy vissza fogjuk rakni?
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Azért, mert az új játékosoknak a régi fegyverek is újak.

Felhasználó
11 éve

Felhasználó
11 éve
Az egész oldal lehetne valamivel szélesebb, vagy be lehessen állítani, mert például az én monitoromon elég ocsmányul néz ki, hogy két oldalt mekkora üres hely van. Nálam így néz ki:
image-CD9E_502405DA.jpg
U.I.: Igen, tisztában vagyok vele, hogy Ctrl+görgő combóval lehet állítani az oldal nagyságát, de attól minden nagyobb lesz és csak a szélességgel van probléma.
Nem lehet megcsinálni. Szélességen kellene állítani... de kléniKE így csinálta. élj vele
«1...117118119120121...681»