«1...115116117118119...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Szerintem.....atomegafacepalm
facehoof

Felhasználó
11 éve
Hát ez elég keményen facepalm. Hacsak nem megint a Mákosdió viccgyűjteményt hallhattuk. :D
Héé én legalább a játékban intéztem,és nem hsz-el fórumon,vagy üzifalon..Most jut eszembe Kötelesség hiv az adatlapodra levélhez :P
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Fos a videókártyád vagy annak a drivere.
Te gondoljideolyanjelzőtamiremegsértődsz! A Matrox kártyái csak a dx8-at tudják, de jobbak, mint ati-nvidia iparihulladékai. Ja, nem játékra az igaz. Szóval vegyél vissza a kínai piaci stílusból, mert rád zavarom az ottani összes nem magyart.

Felhasználó
11 éve
Olyan menüpontokra gondoltam, mint több épület (csináljunk, tudom), valamiféle dizájn újítás (kicsi is sokra mehetne) vagy éppen grafikai változtatás.

Én meg arra gondoltam lassan, hogy valakit lelövök. Várom a jelentkezőket, súgok, magamat nem fogom!
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Én meg arra gondoltam lassan, hogy valakit lelövök. Várom a jelentkezőket, súgok, magamat nem fogom!
lődd le az univerzum méretű farkad, csak belehalsz.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Túl nagy hogy egy golyó elvigye.. Valahogy így van az arcoddal is...
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Akkor atombombát dobunk rá.

Felhasználó
11 éve
Azt meg elnyeli :P

Felhasználó
11 éve
Szeretem a kreativitást ;) De mivel ez az univerzum, SŐT! ez egyszerre mindenhol és mindig állandó így olyan, mintha melléd dobnák le az atombombát.. Szép látvány..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
SŐT... az univerzum nem állandó, hanem egyre gyorsabban tágul...
egy szupernova inkább adna megfelelő megvilágítást
«1...115116117118119...681»