«1...114115116117118...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
De üzenőfalról akármit írtam érdekes módon eltünt.

Ahogy így nézzem 7perc alatt olaszlaw 3üzenete lett törölve..
Üzenőfalról kb. minden eltűnik, amikor klénicicának takarítós kedve van.
Tulajdonképpen kléni még Február 30-án is törli a dolgokat xD
Hirtelen azt hittem, hogy azt írod, hogy kléninek még február 30-án is megvan... Aztán végigolvastam.
Azér remélem érted a poént :D
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
De üzenőfalról akármit írtam érdekes módon eltünt.

Ahogy így nézzem 7perc alatt olaszlaw 3üzenete lett törölve..
Üzenőfalról kb. minden eltűnik, amikor klénicicának takarítós kedve van.
Tulajdonképpen kléni még Február 30-án is törli a dolgokat xD
Hirtelen azt hittem, hogy azt írod, hogy kléninek még február 30-án is megvan... Aztán végigolvastam.
Azér remélem érted a poént :D
Ha hiszed hanem én nem poénból írom most hogy fasz kivan klénivel..

Felhasználó
11 éve
k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
images?q=tbn:ANd9GcTPkHN35m9u7Q4pRxXUNrKByZ3nQeQP0_Jp3naKtHwDLXoCnH2olZzZAvsFIA
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Moderátor
11 éve
De üzenőfalról akármit írtam érdekes módon eltünt.

Ahogy így nézzem 7perc alatt olaszlaw 3üzenete lett törölve..
Üzenőfalról kb. minden eltűnik, amikor klénicicának takarítós kedve van.
Tulajdonképpen kléni még Február 30-án is törli a dolgokat xD
Hirtelen azt hittem, hogy azt írod, hogy kléninek még február 30-án is megvan... Aztán végigolvastam.
Azér remélem érted a poént :D
Ha hiszed hanem én nem poénból írom most hogy fasz kivan klénivel..
Na mi van? Tompikát mi magunk nyírtuk ki, mert már vele volt tele a néha kétségbevonhatóan létező péniszetek, most újabb emberrel akartok leszámolni? Felejtsétek el, még mindig Kléni a legkorrektebb. Ha valamit töröl, annak az esetek 99.99%-ában oka van (jó oka.), csak sajnos a szociális kapcsolatok ápolásában nem a legjobb a srác, így el kell viselni, hogy értelmes okot nem tud mondani, pedig higgyétek csak el; van.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Hej! Engem eldobni, nem azért kaptam a lefokozást, mert szar lettem volna, hanem azért, mert kibannoltam *azt akinek nem mondjuk ki a nevét* 100 napra és vittem vele 3 accot. Amiben a 3 accot leszámítva minden teljesen jogos volt! Az hogy Márk siratta, hogy miért személyeskedek az oldalon.. Mert mindig személyeskedek, ahogy te is, meg a törpepöcs is sokszor (nem kell tudnotok)..

Szóval engem ellehet felejteni, mint VÉDŐPAJZS használni a nép ellen. Kléni igen is sokszor töröl olyan dolgot, aminek amúgy semmi különleges köze nincs az oldalhoz, de kit zavar, ha ott van? Nem sokakat. Erre volt az üzenőfal, hogy a fórum rendes legyen. Leszámítva azokat az idiótákat, akik tényleg azok és rég nem itt lenne a helyük, az üzenőfal egy normális hely, amin különösebb moderációt csak a reklámok és flamek igényelnek..

Szóval kurvára mindegy, engem elfelejteni, mint pajzs, kopoggyá!
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
kléni kapcsán ez az "értelmes okot nem tud mondani" nem állja meg a helyét, nagyon frappáns válaszai vannak, és érthetően magyaráz. Az, hogy feleslegesen nem fárasztja magát (megmondtam már ezerszer, hogy kétszer nem mondok semmit), igaza van.
Csak optimalizálná már a lustája az oldalt. ;)

Moderátor
11 éve
az üzenőfal egy normális hely, amin különösebb moderációt csak a reklámok és flamek igényelnek..

Aha.

nagyonkellenek.PNG

Nem mellékesen, magyarázhatjuk szépen, vagy Klénisen, mintha a falnak beszélnénk néha, komolyan. Ahogy Sapi is említette múltkor, hogy hiába írjuk le büntetésben is az okot, még ha 2 pontos is a büntetés, olyan anyázást kapunk, hogy csak nézünk ki a fejünkből 5 percig. Ilyeneknek aztán kurvára megéri magyarázni, hogy mi a gond, ha nem fogja fel. Jól is teszi Kléni, hogy leszarja...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Ja meg ezeket leszámítva..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
Ha gondolod, pár nap alatt fényképezek még jópár példát. A múltkor is gondoltam, lefényképezek jópár gyakori esetet, és leírom mellé, miért lett törölve.

http://dl.dropbox.com/u/2949864/T%C3%B6r%C3%B6lt%20%C3%BCzenetek.rar

Na most, ezt múltkor ki is raktam mind üzenőfalra, mind ide fórumra (utóbbi nem biztos), és egyetlen egy emberen kívül mindenki telibeszarta az egészet. Most akkor mi az anyánkat csináljunk? Ha a képükbe nyomjuk, akkor is más irányba néznek.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Hát ez elég keményen facepalm. Hacsak nem megint a Mákosdió viccgyűjteményt hallhattuk. :D
Ba dum tSsssshhhh.
«1...114115116117118...681»