«1...112113114115116...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Vissza kellene állítani a SP tisztséget a modiság helyett, mert rendőrszindróma illik rájuk. Itt egy karakter gyorshajtásért büntiznek, bezzeg a játéktér nyóckerbe' virul az élet. :p

Felhasználó
11 éve
Van /nohud, illetve nem muszáj a chatet nézni.
Ha meg 10-12éves gyerek,a minimális értelmi szintjével feltud idegesíteni akkor csak sajnálni tudlak titeket.

Gyere fel egyszer, mikor rákezdenek :* Majd meglátod :D

Vissza kellene állítani a SP tisztséget a modiság helyett, mert rendőrszindróma illik rájuk. Itt egy karakter gyorshajtásért büntiznek, bezzeg a játéktér nyóckerbe' virul az élet. :p

Legyen új nevük, olyan ami még sose volt, mondjuk csendőrök!
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Vissza kellene állítani a SP tisztséget a modiság helyett, mert rendőrszindróma illik rájuk. Itt egy karakter gyorshajtásért büntiznek, bezzeg a játéktér nyóckerbe' virul az élet. :p

Ha már SP kléni kapjon Flourt :$

Felhasználó
11 éve
Rőz! Te pedig, ha lejár az internálásod és visszatérsz, Csődör lesz a neved (latinosan: Phallosaurus Sticmanicus). :)

Felhasználó
11 éve
Mindenki Flourt ír Fluor helyett. xd Ha már szó van róla mert ismeri, legalább normálisan leírhatná. szánalom powa

Felhasználó
11 éve
Te hiába fürdessz fogkrémmel, a pigmentre nem hat. :p

Felhasználó
11 éve
Mindenki Flourt ír Fluor helyett. xda
Én pedig mindkettőt floor-nak olvastam.

Felhasználó
11 éve
Én pedig mindkettőt floor-nak olvastam.
Megesik :D Én a rövid szavakat szoktam összekeverni... de valami teljesen más értelmet szokott adni a mondatnak. xd

Felhasználó
11 éve
Megesik :D Én a rövid szavakat szoktam összekeverni... de valami teljesen más értelmet szokott adni a mondatnak. xd
Én ma olvasrtam könyvet erre a farakás helyett elsöre farkast olvastam xd mentem tovább és ismáétlődött a hiba a farakás-farkas szóval.Utána még asszem volt 2-3 hiva UGYANEBBŐL A farakás-farkas szóból :D
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Köszönöm szépen a fajmeghatározásomat JEL! Egész eddig nem tudtam eldönteni, hogy e eposzi farok miatt, melyt viselek melyik fajhoz is tartozom. Már tudom!

"Az eposz az epika legkorábban kialakult, nagy múltú műfaja. A leggyakrabban verses formájú és nagy terjedelmű. Szereplői rendkívüli tulajdonsággal rendelkező hősök"

kiemelem!
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«1...112113114115116...681»