«1...110111112113114...681» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Egyáltalán nem overpowered a Quadro, csak nem igényel szinte semmi skillt a használata (az életben maradás már igen). Ha ki tudsz keveredni élve abból a körcikkből, amit mozgás nélkül belát, máris te vagy fölényben, mert ő nem tud mozogni lövés közben. Az oldalába vagy hátába kerülve simán kilőhető, csak a fejeteket kell használni kicsit (nem arra, hogy azzal rohanjatok a falnak). Mozgékonyság > tűzerő, főleg, hogy ebben a játékban 1 lövéstől mindenképp meghalsz, hogy azt már ne is említsem, hogy a legtöbb Quados célkövető képessége nem épp világszínvonalú.

Csak viszonyításként: Quaddal 120-at tudok ölni egy óra alatt, M4-el meg 110-et, szóval minimális a különbség.

A játékosok nagy része használja a quadrot, de még ahhoz sem igazán értenek. Tényleg nem kell hozzá skill, elbújsz, aztán bedarálsz mindenkit. Sokkal könnyebb kezelni, mint a többit, rátartod a célzót és 80%, hogy egyből meg is hal. Nagy szakértelmet kíván, még közelharcban is leszedni, távolról pláne. Még anno első alkalomra 1 óra alatt sikerült 300+ killt szerezni vele könnyedén.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve

Moderátor
11 éve
És akkor most mutass olyan linket, ami nem könyvtárra vagy antikváriumra mutat.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Egyébként tényleg igaz amit írtam. Ha valaki le tudja tiltani ugyanis tőlünk, akkor valóban nem kap levelet róla.

Attól még megtörténik. :)
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Attól még megtörténik. :)
Sajnos :|
bár... 4 büntetőpontom van, mégsem voltam 1 percig sem kitiltva :D

Moderátor
11 éve
Akkor már csak egyet kell gyűjtened a három naposhoz :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Nem lett kiszedve :D
Outland ugyanott megvan és áll,ugyanabban a formában,annyi a külömbség,hogy a portál ne mműködik..
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Moderátor
11 éve
Most egy (szerintem) jó modellre rávágjátok hogy rossz

Példát kérünk.
Nagy szakértelmet kíván, még közelharcban is leszedni, távolról pláne.

Amennyiben a jobb gomb megnyomása szakértelemnek számít...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Egyáltalán nem overpowered a Quadro, csak nem igényel szinte semmi skillt a használata (az életben maradás már igen). Ha ki tudsz keveredni élve abból a körcikkből, amit mozgás nélkül belát, máris te vagy fölényben, mert ő nem tud mozogni lövés közben. Az oldalába vagy hátába kerülve simán kilőhető, csak a fejeteket kell használni kicsit (nem arra, hogy azzal rohanjatok a falnak). Mozgékonyság > tűzerő, főleg, hogy ebben a játékban 1 lövéstől mindenképp meghalsz, hogy azt már ne is említsem, hogy a legtöbb Quados célkövető képessége nem épp világszínvonalú.

Csak viszonyításként: Quaddal 120-at tudok ölni egy óra alatt, M4-el meg 110-et, szóval minimális a különbség.

A játékosok nagy része használja a quadrot, de még ahhoz sem igazán értenek. Tényleg nem kell hozzá skill, elbújsz, aztán bedarálsz mindenkit. Sokkal könnyebb kezelni, mint a többit, rátartod a célzót és 80%, hogy egyből meg is hal. Nagy szakértelmet kíván, még közelharcban is leszedni, távolról pláne. Még anno első alkalomra 1 óra alatt sikerült 300+ killt szerezni vele könnyedén.

Egyébként, a quadrosok többsége van még felháborodva, hogy la99er f**z, amikor quadroval lehet a legkönnyebben kilőni az ellenfelet. Én amúgy nem szoktam quadrozni, sőt, nem is tudok. :D
Ba dum tSsssshhhh.

Moderátor
11 éve
Nem. 24/7 kell olvasnia egy Treborida nevű felhasználó okosságait.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...110111112113114...681»