«1...108109110111112...681» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Ilyesmihez nem kell engedélyt kérni ... Megcsinlájátok a videót, postoljátok a megfelelő részlegbe, és el van intézve a dolog.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Régi x72 vissza lehetne rakni amilyen erős volt!:/
AZ szerintem már elég előnyös lenne a techek számára,mivel már mostis ott az mpg quadro noob.A noob méhg elmegy,de a quadro és az mpg összesítve az erős X72-vel..Na az már tutti lenne, Akkor berakhatnák a gun légvédelmet,több kocsit a gunoknak,csapatszállító,mozgó hajó,vadászgép,minigun,lángszóró+atombomba...
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Fogalmam sincsen hogy nem vagytok képesek azzal ölni...
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
De képesek vagyunk,és én nemis szóltam semmit a quadrorol,csak a csapatfölényességről beszéltem.
-----
Egyik fegyver sem tökéletes, vagyis csak egy, ami a zűrhajón van. Ha lesz event, akkor egy sörös dobozból kialakított szúró-vágó eszközzel megfenyegetem a pilótát, hogy ha nem adja át a helyét, akkor leborotválom a haját.
Ülhetek melletted mint másodpilóta,vagy utas? ;D
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Te fogod fújni a borotvahabot.
Most örülök :D Nagyoooon :D melyiket használjuk majd? A noobsorozatot,vagy a lánszórót? :D
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
A csapat fölényét sem érzékelem.. Azonos szintű játékosokkal balanszolt az egész.. Az hogy az egyik fele here, az nem a balansz hibája.. Igen a quadro kicsit erős, de szerintem azt is simán lelehet lőni.. Nekem eddig még mindig ment, kivéve mikor mellélövök.. Akkor szerintem nektek sem megy..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Egyáltalán nem overpowered a Quadro, csak nem igényel szinte semmi skillt a használata (az életben maradás már igen). Ha ki tudsz keveredni élve abból a körcikkből, amit mozgás nélkül belát, máris te vagy fölényben, mert ő nem tud mozogni lövés közben. Az oldalába vagy hátába kerülve simán kilőhető, csak a fejeteket kell használni kicsit (nem arra, hogy azzal rohanjatok a falnak). Mozgékonyság > tűzerő, főleg, hogy ebben a játékban 1 lövéstől mindenképp meghalsz, hogy azt már ne is említsem, hogy a legtöbb Quados célkövető képessége nem épp világszínvonalú.

Csak viszonyításként: Quaddal 120-at tudok ölni egy óra alatt, M4-el meg 110-et, szóval minimális a különbség.

Felhasználó
11 éve
Legtöbbnek az a próblémája ha a kvad messziről lövi.Ekkor az az egyetlen esély ha elbújsz és kilövöd.

Moderátor
11 éve
Nem volt elég a múltkori egy hetes tiltás, vagy le tudtok állni magatoktól is?
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
question.png
«1...108109110111112...681»