«1...103104105106107...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
A Torrentet (filmet) még, mint minden hülye, értem. A fájlmegosztás stb. már sci-fi számomra. Viszont ti nem tudjátok, hogy mi a tantusz. :p

Sapynak pedig van egy 1961es kiadású 10 szovjet rubelesem. "steril" - azaz gyűrődésmentes /most szedtem ki az atm-ből :d/. Bónuszként 8h-tól a full lankadtig cseszko cerka. Versatile is. Jelszó: a kuka közelebb, mint a posta.

Felhasználó
11 éve
Szerintem ezt a Routher szétkapcsolásos dolgot kikéne szedni,ha lehetne,hogy nem látja az illető azt,akit ugyanaz a routher oszt.
Ezt valahogy megkéne oldani úgy,hogy ha ellenség,akkor nem látja,de ha csapattárs igen.Mivel ez arra lett kitalálva,hogy éjszaka,mikor senki nincs ne beszéljenek össze egymás killelésére.
Persze nem biztos hogy ez megoldható.
--
Illetve Szeretném még ötletnek a noob és quadro fegyver gyengítését,a csapat esélyarányosságot mert így kb ezt van ki írva kétméteres betűkkel hogy ,,Tech legyél tech,Mert ha nem szétaprítanak a noobosok és a quadrosok!"
--
+Berakni valami színesítőt,például zászlók elfoglalása,és körök időre szabva,a végén egy amolyan táblázat,hogy kinek hány pontja lett,és melyik csapatnak hány zászlaja.Ezek a zászlók a spawnolást és egyéb cselekedeteket nem gátolnák.Illetve a 3mp-s spawnolásos halhatatlanságot meghagyni,De úgy, hogy a spawnoló személy sem tud lelőni senkit .
--
Esetleges javaslatom lenne még az,hogy hummerbe váltogathatóak lennének a szemszögök,pl hátulsó és rendes szemszög közt(A rendes szemszögge larra gondoltam mintha a kocsiban ülnél).

Egyenlőre ennyi lenne az én ötletem.

Külön sértésnek veszem, hogy az mpg-t nem is említed. Az ötleteidre most meg mondom hogy nem lesznek megcsinálva, talán az utolsó, de majd valaki egy jobb indokkal (sehogy) elveti.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Mákokosdió ötlete nem hülyeség. Már tíz évvel ezelőtt is megvalósított volt, hogy 3 monitorral lehessen játszani (Matrox forever) pl. il-2.
Ma már igazán mellékelhetne Alex egy letölthető szimulátorkabint, hogy full 3d-ben legyen élvezhető az egész cuccos. :d

Felhasználó
11 éve
Szerintem ezt a Routher szétkapcsolásos dolgot kikéne szedni,ha lehetne,hogy nem látja az illető azt,akit ugyanaz a routher oszt.
Ezt valahogy megkéne oldani úgy,hogy ha ellenség,akkor nem látja,de ha csapattárs igen.Mivel ez arra lett kitalálva,hogy éjszaka,mikor senki nincs ne beszéljenek össze egymás killelésére.
Persze nem biztos hogy ez megoldható.
--
Illetve Szeretném még ötletnek a noob és quadro fegyver gyengítését,a csapat esélyarányosságot mert így kb ezt van ki írva kétméteres betűkkel hogy ,,Tech legyél tech,Mert ha nem szétaprítanak a noobosok és a quadrosok!"
--
+Berakni valami színesítőt,például zászlók elfoglalása,és körök időre szabva,a végén egy amolyan táblázat,hogy kinek hány pontja lett,és melyik csapatnak hány zászlaja.Ezek a zászlók a spawnolást és egyéb cselekedeteket nem gátolnák.Illetve a 3mp-s spawnolásos halhatatlanságot meghagyni,De úgy, hogy a spawnoló személy sem tud lelőni senkit .
--
Esetleges javaslatom lenne még az,hogy hummerbe váltogathatóak lennének a szemszögök,pl hátulsó és rendes szemszög közt(A rendes szemszögge larra gondoltam mintha a kocsiban ülnél).

Egyenlőre ennyi lenne az én ötletem.

Külön sértésnek veszem, hogy az mpg-t nem is említed. Az ötleteidre most meg mondom hogy nem lesznek megcsinálva, talán az utolsó, de majd valaki egy jobb indokkal (sehogy) elveti.

Kell neked mindíg engem kritizálnod?:D Régi fórumon is ugyanezt tetted..Miéért?Miért teszed ezt velem?! :(
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
Hát én marhára nem emlékszem, hogy konkrétan kiket kritizáltam régi fórumon, de azért kritizálom azt amit, mert annak nincs haszna, előnye.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Miután most sem kritizáltál senkit, és semmit a jövőre nézve egy tanács: ne állj le egy paranoiddal vitázni, mert a végén neki lesz "igaza" (mármint, hogy vele van bajod).

Felhasználó
11 éve
vagy a filmből jött az ötlet
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
11 éve
A rab nindzsa és átfutott a vizen

Persze, meg Jézus volt és átsétált a vízen..

VAGY Mózes és kettényitotta..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
Az évszázad jelentkezése az -ELIT-A klánba.
sziasztok!
Én azért akarok ebe a klánba kerülni mert szerintem minden kis stickman warfarésnak ez a vágy hogy be kerüljön és (nem káromkodok nem beszélek majd csúnyán sem és mindig nagyon aktív és nem fogok csak quadal meni mostanában már szinte csak (mp5) (M4) (MPG) de a QUAD-ot csak nagyon ritkán fogom használni (és helyesírással is) és a legfőbb hogy a KLÁNOTOKNAK segítsek. Köszönöm hogy meg néztétek a jelentkezésemet NEVEM (GYIKOC) és szoval ezt kérném tőletek hogy szavazatok rám mert akár napi 300-1500 kilre is képes vagyok
getbanner.php?n=gyikoc
és 3 honapja játszom mind ösze mert volt egy olyan regisztrálásom hogy "doco" csak át változtatam Admin2000 re de nem engedet be a játékba és csináltam egy ujat és ezen sem sokat játszotam mert a sulival voltam elfoglalva hogy át menjek de mostmár minden gözel minél töbet fogok "ölni"
ja és 1 valami a QUAD os téma inentöl kezdödik köszönöm hogy meg néztétek
(JA ÉS MÁR TUDJÁK HOGY IDE AKAROK JÖNI MERT MEG ÍRTAM KÖRLEVÉLBEN!!!!!

Az ehhez hasonló szövegeket kéretik a Best of aranyköpésekbe másolni, NE a Humortopicba. Köszönjük, az üzenetet áthelyeztem (még ha hibás is a fórum, és még mindig a humortopicban jelzi).
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
11 éve
Persze, meg Jézus volt és átsétált a vízen..

VAGY Mózes és kettényitotta..
Látszik nem nézel B kategóriás hong-kongi filmeket. Pótold, mármostazonnal. A Hős, Repülő Tőrök Klánja, Az Aranyszirmok Átka.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...103104105106107...681»