«1...6667686970...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
A kérdés mesterien rejtett volt.. Ki a franc ez ^arra fölfelé található, a stílusa ismerős, a neve nem, de tuti nem először van köztünk..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Ide mit kell írni?

Moderátor
11 éve
Csak én nem vágom, hogy miről beszél Rőzi? :D
Sajnállak :(

Felhasználó
11 éve
Nagyjából kész a fragvideó rész az egyébben, mostantól mindent oda kell rakni, nem üzenőfalra, vagy ide a videók témába. A kinézet még változni fog, ha találtok hibát, jelentsétek a bugokba.

Bár gondoltam érthető, akkor leírom, hogy a címbe se a szerző neve, se a frag videó, vagy ilyen kiírás nem kell.

Moderátor
11 éve
Szerinted, ha a játékos neve van a címben, ahogy az a videóban is párszor megjelenik, mégis mit írjak ki? Ez nem olyan dolog, mint amit anno a modelleknél csináltak páran. Rengeteg fragvideónál van, hogy a játékos neve benne van a címben.

Meg egy szerkesztés gomb sem ártana, ha már átkéne írnom... Vagy kérem szépen visszaírni az eredeti címeket.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
A videóállományok új címmel való ellátása az Ön feladata. Az új címet eljuttatva szerkesztőségünkbe kicseréljük azt.

Egyébként igaz, annál az egynél maradhatna, viszont ott volt a INOY, vagy Lazybro videói, mindegyikben név, ezért írtam. Nem dísznek van ott a szerző oszlop.

Felhasználó
11 éve
Valójában benne van a nevem a felhasználóban, csak mesterien (de nem szándékosan! :D) el van rejtve.
És ha ilyen típusú hozzászólásokat írok mostantól, ahogy meg is fogom tenni, akkor szerintem a régi bunkóságaimat el lehet felejteni.
Szóval ja.
De télleg minek kell egy játékosnak millió frag?
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Bunkó (a teljesség igény nélkül) Szabesz, Rőz, Dani, ... és én. Te egyszerűen hülye vagy.

Moderátor
11 éve
Jel for Prez.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Definiáld a hülyét.
Mert erősen kétlem hogy rám illene.
És a nehéz felfogású sem.
Más egy ember a való életben mint a chaten/fórumokon.
konyvfalovblogo.gif
«1...6667686970...681»