«1...6566676869...681» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Kedves Mark575, az Oli idézetre egy válasz: Nem, mert téged ha gun vagy ötvenezerszer annyi alkalommal rohasztanak f@sszá, mint Te másokat a Quad miatt.
a Quadosok meg kaszálnak. Tényleg jól jönne ide a fegyós toplista mert sok ilyentől megóvna titeket amitől ti ahogyan írtok abból ítélve kib@szott idegesek lesztek.

5103_4642.jpeg
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Most komolyan, mikor akarjuk ezt a gyereket kibannolni?
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Nem csak az övét.. MI EZ?!
És minek az a true story oda?
Annyira szánalmas, hogy a magyar képregényekben a "meme"-k 90%-a rosszul van használva.


Felhasználó
11 éve
Arról nem beszélve, hogy az ilyen (nem mindig) pöcegödör 9gagról/ről szabadult "meme profik" annyiból állnak, hogy leleleleelelelelelele és kb a memék 90%-át nem ismerik (tény én se mindet, sőt, de legalább nem 2-t használok mindenre). Az már mellékes, hogy van pókemberetek, de azt nem is sajnálom.. Az szánalmas :D
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
Szerintem a mémek 100%-a baromság :) És a legszánalmasabb az egészben, hogy ezek beszabadultak az offline életbe is. Nincs annál gázabb, mikor az utcán végigsétálva azt hallom, hogy valaki a beszélt nyelvbe ülteti át ezeket.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Oké, csúnya beszéd elfelejtve. Mostantól ha írok a fórumra, tisztán, szépen kidolgozott formában fogom tenni (nagyon helyes...), csak az utóbbi időben enyhén szólva stresszes voltam.
Bocs.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Érdekele, ki a barátunk..

"Hello darkness, my old friend.."
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Csak én nem vágom, hogy miről beszél Rőzi? :D
Ide mit kell írni?

Moderátor
11 éve
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Oké, csúnya beszéd elfelejtve. Mostantól ha írok a fórumra, tisztán, szépen kidolgozott formában fogom tenni (nagyon helyes...), csak az utóbbi időben enyhén szólva stresszes voltam.
Bocs.

Tőlem beszélhetsz csúnyán.Persze miután törölted magad.
«1...6566676869...681»