«1...6162636465...681» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Akkor is te oltel,es amit te javasoltal az ugyan ugy a kill szerzessel kapcsolatos.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Lehetne betenni pl küldetéseket:
pl ölj meg 2500 tech et és ezért a jutalom 50kill vagy ilyesmi,
És így izgalmasabb lenne a játék is szerintem!:)
Egyaltalan nem lenne izgalmasabb,es ez meg mindig nem az a jatek.
legalább nem így nem csak a játéköröméért és a killekért lehetne játszani :D
Hát már bocs, de az nem valami nagy küldetés, hogy 2500 kill után kapsz még 50-et. Ettől semmivel sem lesz jobb a játék.

Felhasználó
11 éve
Lehetne betenni pl küldetéseket:
pl ölj meg 2500 tech et és ezért a jutalom 50kill vagy ilyesmi,
És így izgalmasabb lenne a játék is szerintem!:)
Egyaltalan nem lenne izgalmasabb,es ez meg mindig nem az a jatek.
legalább nem így nem csak a játéköröméért és a killekért lehetne játszani :D
Hát már bocs, de az nem valami nagy küldetés, hogy 2500 kill után kapsz még 50-et. Ettől semmivel sem lesz jobb a játék.

hát szerintem a küldetéseknek nem a jutalom lenne a lényege hanem az hogyha valaki megcsinál egy küldetést az ösztönzi arra hogy még többet csináljon és ez fokozza játékélményt is. :D

Felhasználó
11 éve
Eldönti majd mindenki saját maga, hogy mit akar csinálni.

Felhasználó
11 éve
Google! Ezt jól megcsináltad! Lefordítom klénit: ő 2500 killenként levon majd 50et tőled. :p

Felhasználó
11 éve
Helyesen 50-et. Ha az előző oldalon ment, itt is menjen :P

Felhasználó
11 éve
DE AKKOR IS KÉREM VISSZA A RÉGI X72-T!
Vagy csináljatok szavazást. Eddig 1-0 a régi x72-re. És nézzétek meg Cakko fragvideóját a főoldalon: a mostanival nem lehet közelharcolni! A techeknek cxsak egyenesen lövő fegyverük van! A régivel több killt lehetett csinálni, mint az újjal!
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Helyesen 50-et. Ha az előző oldalon ment, itt is menjen :P
A mondat végén a felkiáltójelet majd én teszem ki. :p (egyépként lyogos vót részedről)

Moderátor
11 éve
DE AKKOR IS KÉREM VISSZA A RÉGI X72-T!

crying+baby.jpg
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Ötletekhez nem írnám, mert minden fontos ember sz@...-ik a fegyókra, de abba senki sem gondolt bele, hogy az MP5 és az M4A1 túlságosan hasonlít egymásra ? A különbség csak annyi, hogy az MP5 ennyi sunyi assasin fegyver. Gyorstüzelés mindkettőnél ott van, kéne valami egyedibb.

Most fényt derítek egy titokra. Kléni szignója (nemtom mi az, de minden kommentje alatt ott van) honnan is származik ?
Unreal Tournament 2004: ha gyors egymásutánban felkoncolsz 5 embert, akkor hangzik el.
:epicfacepalm:
«1...6162636465...681»