«1...5253545556...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
SUMMERTIME!

Felhasználó
11 éve
SUMMERTIME!
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
11 éve
"Sumemrtime"-osoknak: Mungo Jerry - In The Summertime (tavaly volt szerencsém élőben hallani :P)
Ui.: Meg kell jegyezni, hogy az énekes hatalmas arc, ha valaki szintén elkapná őket élőben, ajánlott lepacsizni vele :D

Felhasználó
11 éve
Még 14 nap. :cc
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Nekem meg nincs pénzem nyaralni. Az lesz a nyaralás, hogy megyek Felvidékre koncertezni, meg még sokfelé itt Magyarországon...

Felhasználó
11 éve
Egyébként Treb, láttam múltkor egy olyan wc-papír tartót, amire az volt írva, hogy Merida. ;D
Ba dum tSsssshhhh.

Moderátor
11 éve
Nekem meg nincs pénzem nyaralni. Az lesz a nyaralás, hogy megyek Felvidékre koncertezni, meg még sokfelé itt Magyarországon...
Nekem a különbség csak annyi, hogy nem zenélek, viszont ha összejön, és Tanárnéni is úgy akarja, akkor megyek fel Pestországba melózni. Jövő héten kiderül.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Nekem a különbség csak annyi, hogy nem zenélek, viszont ha összejön, és Tanárnéni is úgy akarja, akkor megyek fel Pestországba melózni. Jövő héten kiderül.
Neked legalább van munkád :D Én hiába keresek, nem találok semmit.

Moderátor
11 éve
Dehogy van munkám. :) Ha a tanár jövő hétig úgy dönt, hogy alkalmaz a nyáron, meg hogy egyáltalán bevállalja, hogy betanítson a munkára (csomóponttervezsét szeretnék, de jött pár alternatívával, amik még tetszetősek voltak), akkor nem esélytelen. Inkább tanulás jelleggel csinálnám, mint meló miatt, plusz hosszú távon remek referencia lenne ez számomra. Innen kezdve várom a fejleményeket, hátha összejön :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
ha becélzom az mp5tel akor elkezd rángatni!
Ezt nem lehet csillapítani?:S
Az MP5 direkt úgy van kitalálva, hogy csak az első 4-5 lövés legyen pontos.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL
«1...5253545556...681»