«1...4950515253...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Szerintem Hawaii MOD. Faaaakkkkeee...
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Felesleges. Mod nélkül már nem lehet felmenni. Régen lehetett felbugolni a tartályról vagy mi az ott a kis épület mellett.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
11 éve
Juuujjj, hacker..fuuuuu. Nem, am nekem ha netan szetkapcsol a server vagy a WiFi, akkor gyakran elofordul, hogy par a levegoben "szobabiciklizo" emberbol fennakad nehany a Klanabazis megmaszhatatlan haz vagy akar a piramis kupolajan/tetejen. Semmi kulonleges. Meg anno en is gondoltam, hogy trollkodok egy ilyen keppel majd...
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
De ha "cannot connect to server"-t (ezt akkor írja ki, ha elmegy a server vagy a wifi-d) ír ki, és beírja, hogy /nohud akkor azt nem küldi el, és nem tünteti el a hud-ot... úgyhogy ez nem lehet cannot connect to server.
I ♥ Sum 41

Only the dead have seen the end of war. Keep calm and lagg on!

Moderátor
11 éve
Szerintem Hawaii MOD. Faaaakkkkeee...
Abban nem szürkék a felhők, de nekem is ez ugrott be :D

Moderátor
11 éve
De ha "cannot connect to server"-t (ezt akkor írja ki, ha elmegy a server vagy a wifi-d) ír ki, és beírja, hogy /nohud akkor azt nem küldi el, és nem tünteti el a hud-ot...

Na ez hülyeség, nincs köze a szervernek a nohudhoz, ez nem szerver parancs.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Miért ne tudnánk?

Felhasználó
11 éve
Igen Treb, ha most töröltük akkor nekem 2 millió killem volt, átírom a sima .txt file-t és akkor top1 leszek.
Természetesen!
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Az összeset, a belépéstől kilépésig számított időszakban szerzett killeket gondoltam.
Young bloods, it's all about buckets

Adminisztrátor
11 éve
http://www.youtube.com/watch?v=qz5XD8SjSsQ

Pls terjesszetek! ^^
kthxbai
«1...4950515253...681»