«1...4849505152...681» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Egy Lajka III még most is 250-300 ropi. A mútkor látva egy Nikon S-t 180ért megkérdeztem az eladót, hogy nem(-e) írtak véletlenül egy nullával többet a válasz az volt, vagy túl jó a szemem, vagy a pénztárcám vékony.
A kölekedésiben a télen volt egy "kibernetikai" kiállítás mellékelve a korabeli vásárlási értéket is. "PC" és nyomtató kb. egy misi '80-as évek (ez akkor 10 Zsiguli ára volt!). A hozzávaló monitor monokróm 10(?) colos.

Moderátor
12 éve
Arra a kiállításra én is szívesen elnéztem volna, akkoriban sokat cikkeztek róla. Olvastam akkor számítógép és konzoltörténelmet, a magyar helyzetről a nyolcvanas években, és sok-sok szépet, jót, rosszat és csúnyát. Volt ott minden. A csapból is az folyt, élmény volt még olvasni is ezekről a masinákról és az ottani élménybeszámolókról (némelyiket ki is lehetett próbálni), sajnálom, hogy ilyen távol élek a fővárostól, és hogy onnan nem hoznak ki semmilyen korrekt kiállítást.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Név színének változtatása 10.000 kill felett

Mi a f...? Milyen szín?
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Gondolom a játékban a chaten milyen színű legyen a neve. Szép színes lenne az egész chat, olyan évtizedekkel ezelőtti stílusú :D

Felhasználó
12 éve
Jaa. Pff, csak szemrákot kapnék :D.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Mi a f...? Milyen szín?
kék-.-
Egyébként te Takko hogy került az ötletekböl ide a hszem ? :D
Day 1.

Moderátor
12 éve
Idézett. Nincs ebben semmi különleges dolog.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
12 éve
És kultúrált embereknek így kéne csinálnia, mivel már szóltunk jó pár(száz)szor, hogy az ötlet csak felvetve legyen az ötletekben, ne megvitatva.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
én a torkolat tüzet szeretném újra látni ezt úgy értem hogy ha pl mellettem lő valaki pl mp5-tel akkor csak a hangot halom de nem látni a torkolat tüzet én ezt hiányolom.
Meg a régi szövegbuborék is jó lenne újra

A torkolattűz szerintem technikai szempontból lett kivéve, hogy ne legyen fölösleges adatforgalom (bár ne hallgass rám, lehet faszságot mondok, de legalább is elég gyéren fogalmaztam meg). Nem egy olyan dolog, ami nagyon szükséges játékélmény szempontjából.

A szövegbuborékok meg szerintem ne legyenek visszarakva. Így is már a játékosok nevei (főleg a 800 karakter hosszú) gyakran kitakarják az ellenséget a távolban, szövegbuborékkal még gázosabb lenne a helyzet.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve

Szeretném én azért látni a hudokat. Biztos, ami biztos.
Young bloods, it's all about buckets
«1...4849505152...681»