«1...3132333435...681» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Erre vonatkozott a zárójeles rész. ;) De, az emberek többsége nyáron többet van otthon mint akármikor máskor, szerintem.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Jó cakko, nem mindenki akkora miller ám, mint ti.. ;)
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
végül is
nem csak clan versenyt lehet rendezni

lehetne sima x V x es pl 1v1 et is rendezni
mint verseny
és nem kell hozzá nyárig várni
(kb egy nap alatt felálítom a rendszert hozzá) (igaz a jelentkezés 1-2 napos várakozás lenne)

Felhasználó
12 éve
Én jó ötletnek tartom, ha rendesen meg van szerezve, szerintem bele lehetne vágni a dologba.
Sorry for party rocking!

Felhasználó
12 éve
Toplista 1. nem azt jelenti, hogy a legjobb... Hanem hogy a legkockább. Anno a legelső klános bajnokságot az -MH- nyerte, pedig a 4., vagy 5. volt a toplistán.
Jajjmá Cakko, meg Márk !
Most miért kellett elrontani ezt a kellemes és szép hsz.-t amit Niggaz írt ?! ;)
De állunk elé, legyen akkor az a bajnokság.
Persze én nem vitatom ezzel MH, vagy ELIT, vagy akár Beton nagyságát, egyszerűen csak érzem [FC]-ben az erőt. :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
12 éve
Toplista 1. nem azt jelenti, hogy a legjobb... Hanem hogy a legkockább. Anno a legelső klános bajnokságot az -MH- nyerte, pedig a 4., vagy 5. volt a toplistán.
Jajjmá Cakko, meg Márk !
Most miért kellett elrontani ezt a kellemes és szép hsz.-t amit Niggaz írt ?! ;)
De állunk elé, legyen akkor az a bajnokság.
Persze én nem vitatom ezzel MH, vagy ELIT, vagy akár Beton nagyságát, egyszerűen csak érzem [FC]-ben az erőt. :)

Az erőt érezni max a csípős paprikában lehet. Viszont az MH klánnban tele vannak vad állatokkal akik bármelyik klánt leverik.

Akkor miért kaptunk ki nemrégiben a wontól? Már közel nem vagyunk állatok.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Jó na , Barca meccs volt épp a cw közbe, nem gondoltad komolyan, hogy a stickkel fogok foglalkozni :$:D
Abubaker Kaki Khamis

Felhasználó
12 éve
Akkor miért kaptunk ki nemrégiben a wontól?
Mert Budai Önkéntes Ezredes elvtárs átállt a felszabadító szovjet csapatok oldalára. ;p

Felhasználó
12 éve
Részben az is lehet. De az is, hogy egy olyan klán állt össze, ami ütős. :P
Sorry for party rocking!

Felhasználó
12 éve
Akkor miért kaptunk ki nemrégiben a wontól?
Mert Budai Önkéntes Ezredes elvtárs átállt a felszabadító szovjet csapatok oldalára. ;p

Csak mi vagyunk szar-inaktívak :P.
Young bloods, it's all about buckets
«1...3132333435...681»