«1...3031323334...681» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Igazából azzal is lehet pöcsködni, hogy nincs kiírva, hogy km/h-ban értendő, de ezt azóta a bizonyos per óta, amióta ezzel nyerték egy több száz ezres bírság be nem fizetését, azóta belefoglalva van, hogy "KPH" vagy "MPH" az adott országban az értendő sebességkorlátozás és hogy a nem ismerete nem mentesít a felelősség alól..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Tényleg, szerintetek, ha Fradi kiszállna az elitböl (amire nimcs esély) és alapíta a egy új klánt,akkor mindenki oda szeretne majd menni?
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
nem bisztos de lenne pár jelentkező aki nem olyan gyenge de nem lenne értelme mert akkor a Fight Club lenne a legjobb klán

Maximum az első a toplistán.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Tényleg, szerintetek, ha Fradi kiszállna az elitböl (amire nimcs esély) és alapíta a egy új klánt,akkor mindenki oda szeretne majd menni?
Nekem jó az emhában.

Moderátor
12 éve
nem bisztos de lenne pár jelentkező aki nem olyan gyenge de nem lenne értelme mert akkor a Fight Club lenne a legjobb klán

Toplista 1. nem azt jelenti, hogy a legjobb... Hanem hogy a legkockább. Anno a legelső klános bajnokságot az -MH- nyerte, pedig a 4., vagy 5. volt a toplistán.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
12 éve
http://old.stickman.hu/forum/index.php?topic=2933.0

Tavaly télen ezek voltak a klánok között az erőviszonyok. Nagyobb vándorlások nem voltak, szóval ez a toplista még többé-kevéssé korrekt. Ha van rá igény, (sokkal) jobb szervezéssel megint meg lehet csinálni.

Felhasználó
12 éve
Lehetne újból én benne lennék.És talán a döntőt se 3v3ban kéne lejátszanunk mert elég sok aktív tagunk van.
.

Felhasználó
12 éve
Pont ma jutott eszembe ez is, esetleg megint meglehetne rendezni. Igaz, a tavalyi nem volt a tökéletes, ezért mint ahogy Womi is mondta kellene egy jobb szervezés. Gondolkodtam, és talán segíthetnék a munkába komolyabban is, ha tényleg rendezésre kerülne.

Felhasználó
12 éve
Pont itt a nyár, akkor kellene megrendezni, mert a legtöbb ember jobban ráér mint máskor. ( Bár ezzel is lehet vitatkozni. ) Egyébként támogatom az ötletet. :D
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Hát van olyan, aki nyáron otthon van összesen 3 hetet, azt is szétszórva.
Young bloods, it's all about buckets
«1...3031323334...681»