«1...2324252627...681» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Miért? Ki írt előttem?
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Senki. De akár írhattad volna annak is aki előttem írt. :P Vagy csak egy sima, igen neked írtam is megtenné. :)
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
Kedves szőke, mit csináljak vele? Nem tudja, hogy nem szarom telibe, hogy helybéli :D
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
A kereszténység témához: http://www.youtube.com/watch?v=uGIGSr1bk-c&feature=related
Nekem ennyi a véleményem.
youtube.com/watch?v=P44F51aALSY

Moderátor
12 éve
A Brian életét igazából én nem tudtam nagyra értékelni, de volt egy rész, ami kimondottan megfogott.

http://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4

Az igazán ütős dolog benne, amikor halkan valaki hozzáteszi, hogy "Én nem". Elgondolkodtató :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
És az a baj, hogy még ma is ennyire hülye az ember...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
Nem, az a baj, hogy hülyébb lett...
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Az mennyire gáz lenne, ha a tömeg egyöntetűen azt mondaná: nem, én a csőcselék része vagyok, önálló gondolkodásra teljesen képtelen. Nos, akkor kezdődne a megvilágosodás az agyakban (már ha komolyan gondolnák, és nem a vezérürüt ismételnék).
Pár évvel a film után született egy antivoltaireiánus* himnusz is "mindannyian mások vagyunk" címmel. Ráadásul ők komolyan is gondolták (legalábbis mócsing szintjén).
* nagyon szabadon: Semmiben nem értek egyet Önnel, de életem árán küzdök azért, hogy szabadon elmondhassa véleményét.

Nem lett hülyébb, csak az információ szabadabb és gyorsabb áramlásának köszönhetően gyakrabban találkozhatunk vele.

Moderátor
12 éve
Nem tudom, ki terjesztette el, hogy a mod helyett feltöltsünk egy szöveges fájlt tartalmazó linket, amiben benne van a letöltési link, de ideje elfelejteni. Már rájöttem, hogy hülyeség volt az modokat törölni, elég lett volna csak újra feltölteni, de ez van, töltsétek fel normálisan újra. 8 MB nem igaz, hogy nem lehet elég, a hawaii modot is bőven le lehet faragni minőség vesztés nélkül.
Tudom, hogy hellotibi meghalt, de amíg nincs egy teljes értékű modcsomagoló addig nem fogok ilyennel foglalkozni. Emeljétek a limitet vagy engedjétek a külső feltöltést.

Felhasználó
12 éve
Mit érteszt teljes értékű csomagoló alatt? Pár modot már sikerült becsomagolni vele, a 800x1400 pixeles, ráadásul egyszer ismétlődött textúrával meg ő sem tud mit kezdeni...
«1...2324252627...681»