«1...1920212223...681» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Nem véletlenül nem jár a vizen.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
12 éve
Lehetne egy külön kis hely csak a moderátorok számára. :D (Játékban xdd)
Honnan tudod, hogy nincs? ;D

Felhasználó
12 éve
speed ne leplezz le minket..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Ezért kell első lövésre lelőni! :P
Én csak az ötödik lövésre szoktam lőni. Csak ezzel az a baj, hogy mivel az első négy lövés nem lövés, így sosem jutok el az ötödikig. Tehát sosem lövök.

Felhasználó
12 éve
kaphatok egy moderátortól "értelmes érvet", hogy miért vették ki a banicomplexet?
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
Mert nem volt kihasználva eléggé, ergó senki nem volt magában az épületben, csak a környékén, vagy a tetején.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
kösz...
ja de egyébként az outland visszakerülhetne úgy, hogy a stick portal közepén lenne egy teleport, ami felvisz a KB sziget fölé, és ha leugrasz, akkor a teleporton keresztül mehetsz vissza a portalhoz (de külön a KB-re nem vinne teleport a piramisból)
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
Banán fekete izéje azért lett kivéve mert:
-bugos volt
-rossz volt az elrendezése
-viszonylag kevesen mentek oda a pálya akkori berendezése miatt, kívül esett a fő harctértől

Jelenleg több részre szakadt a harctér, ezt majd egyszer szintén orvosoljuk és igen, lehet, hogy majd bekerül outland megint, de ez csak terv egyenlőre.. Az a fajta terv, ami munkát igényel, és arra Alexnek nincs most ideje..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Vicces dolog az egyetem :).
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Főleg, hogy idén két óránál többre nem igen ment be.
«1...1920212223...681»