«1...1819202122...681» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Ahonnan egy kedved modi akkor kibannolt mikor vagy 2 honapja nem voltam fennt :P

Felhasználó
12 éve
Vigyazz travi forumon azert adott buntipontot mert le klenikeztem :D

Felhasználó
12 éve
Nem kell szerintem Quadro-t gyengíteni, mert ha így se mozoghatsz vele és a snajperek széjjellőnek. Így a jó, m4-et, mp5-t üti, snajper és LAW leveri.

a sniperek mire észre veszik adigra már a quadros elment onnan, és egyébként is ha valaki sniperel megy (m8-al) akor be cempel egy olyan helyre ahol nem veszik észre, ráközelit valamire (pl.:mpgsre és azt leszedi DE! nem megy ki a közelitésböl és ugy elég nehéz észreveni quadrost vagy bármimást) (tapasztalatból tudom)
banner.php?tip=3&nev=atka33
getbanner.php?n=atka33

Adminisztrátor
12 éve
a sniperek mire észre veszik adigra már a quadros elment onnan, és egyébként is ha valaki sniperel megy (m8-al) akor be cempel egy olyan helyre ahol nem veszik észre, ráközelit valamire (pl.:mpgsre és azt leszedi DE! nem megy ki a közelitésböl és ugy elég nehéz észreveni quadrost vagy bármimást) (tapasztalatból tudom)

Akkor meg gyurj csipara. A quadot mindennel konnyebb leszedni vele. Altalaban akkor is ha o vesz eszre elobb.

Moderátor
12 éve
bg.PNG
Bitch Please!
http://noob.hu/2012/03/20/bg.PNG <== katt nagyobb kepert

Mi az a pókerzsetonos Vault Boy logó a Rocketdockban Bani? :D New Vegasé?
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
a sniperek mire észre veszik adigra már a quadros elment onnan, és egyébként is ha valaki sniperel megy (m8-al) akor be cempel egy olyan helyre ahol nem veszik észre, ráközelit valamire (pl.:mpgsre és azt leszedi DE! nem megy ki a közelitésböl és ugy elég nehéz észreveni quadrost vagy bármimást) (tapasztalatból tudom)

Akkor meg gyurj csipara. A quadot mindennel konnyebb leszedni vele. Altalaban akkor is ha o vesz eszre elobb.

Ja, amúgy is, ha közelharc van, akkor no zoomal ha jól célzol, simán ki lehet nyírni, úgy, hogy ő nem öl meg. :-)

EDIT: 132 kill x72vel, aztán cannot connectet kaptam. x'D
Ba dum tSsssshhhh.

Adminisztrátor
12 éve
*kep*
Bitch Please!
http://noob.hu/2012/03/20/bg.PNG <== katt nagyobb kepert

Mi az a pókerzsetonos Vault Boy logó a Rocketdockban Bani? :D New Vegasé?

Az. Kell a sorozat miatt. :D

Felhasználó
12 éve
Az m82n is lehetne azt javitani hogy amikor no zoommal lövök , akkor ne rántson el annyira a lövés után. Mert igy esélytelen.

Hamarosan látni fogod, hogy nem lehetetlen az.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Én mostanában m82-vel megyek, azért meg is látszik, hogy milyen jó vagyok vele. Trolololo.
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
12 éve
Az antigrav hogyan süllyed el ? Elvileg lebegne nem ? Hiszen attól antigrav. Vagy legalább a vizet ki kéne tolnia maga alól.
:epicfacepalm:
«1...1819202122...681»