«1...1718192021...681» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Eleve csak képek lehetnek. Másrészt stickes képek. Nem baj, azért itt mi mind büszkék vagyunk rád és együtt ünnepelünk veled.
A "Büszkesegg napja" nem ma van. (Sándor, József, Benedek zsákban hozzák a meleget. Mindenkinek boldog névnapot!) ...és nem itt kellene ünnepelni!
Kivételesen tehát ellenzékieskednék, és a "mi mind"ből kivonnám magam. Szabesztől azonban nem határolódom el, és majd nyáron együtt ünneplek vele.

Felhasználó
12 éve
Szabesztől azonban nem határolódom el, és majd nyáron együtt ünneplek vele.
Nyár az nem jó, valszeg a teszkóban fogok droidkodni. :D :D
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Szabesz-kun: Göbbels unokája vagyok
írta Szabesz-kun verse.
Vazz! Egy óra alatt, egy oldalon ne hamisíts már ekkorát! :ddd
Tesco-szóvivó(sic!) leszel: megmagyarázod, azért zöld a hús, mert még éretlen; de bio, arról a kukacok a bizonyítékok. ;)

Moderátor
12 éve
Csak akkor lehessen egy klánt újraalapítani, ha az akkori alapítótól van engedélyed hozzá!
Én ezt most bevallom, nem értem.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Van egy klán, aminek a vezetője xy. A klán feloszlik. Ellenben 1 év múlva abc megjelenik és újra szeretné alapítani a klánt. De csak akkor tudná, ha xy-tól engedélyt kér abc.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Köszi a helyes megfogalmazást CAKKO :)

Felhasználó
12 éve
A baj azzal van, teljesen új klánt alapít. A másik baj az, nincs levédve egyik klán neve sem. Harmadrészt eléggé nagy baromság. Miért ne alapíthassa újra? Egy klánnak a közösség a fő célja, nem a neve. Negyedrészt legalább lehet látni, kik a visszamaradottak.

Felhasználó
12 éve
Ami ellen nekem semmi kifogásom nem lenne.

Felhasználó
12 éve
Rendben csak legalább lenne benne annyi, hogy rákérdez..

Felhasználó
12 éve
mikor indul újra klánbázis?

Ezt pont a "Fegyverek Stickpontért" topicban kellett megkérdezned?
Ba dum tSsssshhhh.
«1...1718192021...681»